Bot Yarışları

Oyun Adı: Bot Yarışları

Kategori: Yarış

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 218

Puan: 0.00

Bot ve kürek sporu, sporcuların kendi aralarında rekabet ederek göl, nehir ve denizde, kısacası su üstünde, kürek ya da motor vasıtası ile hareketin sağlandığı, özel olarak üretilmiş yelkenliler ve tekneler ile gerçekleştirilen bir spor dalıdır. Bu oyunda da ister bilgisayara karşı, isterseniz arkadaşınızla birlikte oldukça zorlu ve heyecanlı yarışlara katılabileceksiniz.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonunu kullanmanız gerekecek. Oyuncu seçimini yaptıktan sonra 10 adet araç içinden dilediğinizi seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, süre bitmeden rakibinizi yenmek. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU
Hızlanma: "YUKARI OK TUŞU"
Yön Verme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hızlanma: "W"
Yön Verme: "A, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sürenizdir. Süre bitmeden 8 etabı tamamlamanız gerekiyor. Aksi takdirde başarısız olacak ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Hızınızı ekranın sağ alt köşesinde bulunan hız göstergesi ile takip edebilirsiniz. Nehrin dışına çıkmadan, orta bölümlerden giderseniz daha çabuk hızlanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesindeki çarpıyı kullanarak ana menüye geri dönebilir ve böylece yeni bir oyun başlatabilirsiniz. İyi şanslar dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><strong>Turbo yarışçı</strong> yollara çıktı ve yollardaki e... <p>Arkadaşını da al yanına başla Go Kart yarışlarına. İstediğin etapı se&cced... <p>Zor Yarış ile harika vakit geçireceksiniz. Oyuna başlayacağınız yar... <p>Bahcivan Oyunu, Bu bahceyi guzellestirmek icin becerikli bir bahcivanin hu... <p>Köyde Araba Yarışı ile müthiş bir yarıl oyunu oynamaya hazır mıs... <p>Otoban kovalamacası oyunumuzda polis araçlarından birini seç... <p>Arkadaşınız ile yarışmaya başlamak için "<strong>Play</strong>... <p>Çılgın Bisiklet Yarışı 2 çıktı! İlk oyununda da olduğu gibi ... <p>Güçlü kamyonlar oyunumuzda birbirinden güçl&u... <p>Efsanevi Go Kart yarışlarında heyecan hız kesmiyor. Yepyeni araçlar...             Kış Motorcusu oyunu ile müthiş bir oyun deneyimine h... <p>Tehlikeli sürücü oyununun bizdeki 2. serisi ile trafikteki ...