Bot Yarışları

Oyun Adı: Bot Yarışları

Kategori: Yarış

Eklenme Tarihi:: 17 Ekim 2014

oynadınız: 205

Puan: 0.00

Bot ve kürek sporu, sporcuların kendi aralarında rekabet ederek göl, nehir ve denizde, kısacası su üstünde, kürek ya da motor vasıtası ile hareketin sağlandığı, özel olarak üretilmiş yelkenliler ve tekneler ile gerçekleştirilen bir spor dalıdır. Bu oyunda da ister bilgisayara karşı, isterseniz arkadaşınızla birlikte oldukça zorlu ve heyecanlı yarışlara katılabileceksiniz.
Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için "1 PLAYER", iki kişilik oyun için "2 PLAYERS" butonunu kullanmanız gerekecek. Oyuncu seçimini yaptıktan sonra 10 adet araç içinden dilediğinizi seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, süre bitmeden rakibinizi yenmek. Oyuncuların tuş takımlar şöyle:
1. OYUNCU
Hızlanma: "YUKARI OK TUŞU"
Yön Verme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
2. OYUNCU
Hızlanma: "W"
Yön Verme: "A, D"
Oyun esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sürenizdir. Süre bitmeden 8 etabı tamamlamanız gerekiyor. Aksi takdirde başarısız olacak ve baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Hızınızı ekranın sağ alt köşesinde bulunan hız göstergesi ile takip edebilirsiniz. Nehrin dışına çıkmadan, orta bölümlerden giderseniz daha çabuk hızlanabilirsiniz. Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesindeki çarpıyı kullanarak ana menüye geri dönebilir ve böylece yeni bir oyun başlatabilirsiniz. İyi şanslar dileriz.

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Uzayda Motor Yarışı Oyunu ile süper eğlence tüm hızıyla devam ediyor. Uzayda... <p>İki kişi oynayabileceğiniz bu oyunda çılgın arabalar üretip ya... <p>3D yarİŞ oyunu, Oyun yuklendikten sonra bolum sececeksiniz.Sampiyonluk yad... <p>Çılgın Bisiklet Yarışı 2 çıktı! İlk oyununda da olduğu gibi ... <p>Motorlu Saldırı ile eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Zombileri öld&... <p>Yeni formula yarış oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak ekranın sağına ve... <p>Webbli Yarış oyununda çok renkli bir yarış sizi bekliyor. oyuna baş... <p>Boru Yarışı ile şimdi muhteşem bir yarış oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekr...  Engelli Motor Yarışı Oyunu ile çılgın bir yarış oyunu oynamaya ne dersiniz? ... <p>3D Uçak Yarışı ile sıradışı bir yarış oyunu oynamaya hazır olun! S&... <p>Sünger Bob BMX ile harika bir eğlenceye hazır olun! Hamburgerleri top...