Solipskier

Oyun Adı: Solipskier

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 8 Ekim 2014

oynadınız: 222

Puan: 0.00

Solipskier is a fast paced skiing game where you draw the slopes to pick up speed and do jumps. Paint your own cliffs, do tricks and slalom through gates to get huge scores!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yüzücü kardeşler ile denizden deniz kabukları ve ç&o... Guide Chucky down the hill by moving your mouse left and right. <p>Oyunda amacımız çok basit hedefi 12'den vurmak. Tabii bunun i&c... Nine Ball - Billiard flash game. The game is played on a pocket billiards tab... <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge... <p>Çılgın Kayakçı ile maceraya başlayın. Çılgın kayak&cc... <p>Kusursuz Basketbol harika bir spor oyunu oynamaya hazırlanın. Basket topun... <p>Basketbol topunu kap ve sayı yapmaya başla. Bir top seçmek iç... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Penaltı Şampiyonu oyunu ile penaltıları sevenler için güzel ve... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... <p>Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte ...