Neşeli Dondurmalar 3

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Ağustos 2015

oynadınız: 152

Puan: 0.00

En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda bulunan Neşeli Dondurmalar oyununun üçüncü serisi çıktı! Yeni canavarlar, yeni haritalar ve daha nice nice yenilikler bu bölümde seni bekliyor.

"CLICK TO LICK" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirlemek için, "Q ve SPACE(BOŞLUK)" tuşlarını kullanın. Daha sonra "GO" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız meyveleri toplamak.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p><em>Küp erkekler ve küp kızlar voleybol oynamak için saha... <p>İlk kez karşılaşacağınız bu sıradışı karakterler birbirleriyle amansız bir... <p>İki kişilik de yetmedi, üç kişilik oyunumuzu sizlere gururla s... <p>Oyunu bilgisayara karşı, arkadaşınıza karşı veya kendi tasarladığınız bir ... <p>Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. He... <p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara... <p>Kardeşi kötü hayvan mafyası tarafından kaçırılan Biyonik ... <p><em>Küçük şövalyeler, küçük haziney... <p>Oyun strateji - dövüş oyunudur. Dövüş kartlarına g&oum... <p>Renkli vampirler oyunumuzun 2. serisinde aynı türden olan vampirleri ... <p><em>Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz <strong>Harika B...