Neşeli Dondurmalar 3

Oyun Adı: Neşeli Dondurmalar 3

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 7 Ağustos 2015

oynadınız: 175

Puan: 0.00

En çok eğlendiğiniz iki kişilik oyunlar arasında ilk sıralarda bulunan Neşeli Dondurmalar oyununun üçüncü serisi çıktı! Yeni canavarlar, yeni haritalar ve daha nice nice yenilikler bu bölümde seni bekliyor.

"CLICK TO LICK" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayın. Oyuncu sayısını belirlemek için, "Q ve SPACE(BOŞLUK)" tuşlarını kullanın. Daha sonra "GO" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız meyveleri toplamak.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun bildiğimiz klasik satranç oyunudur. Oyun fare ile oynanmaktadı... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz güzel bir aksiyon-dövüş o... <p>Hep kolay isler mi yapacaksiniz :) Bircok dukkan isletme oyunundan sonra b... <p>En son 2.3 seride bıraktığımız <strong>Yanloong</strong> efsanesi yeni oyu...  İki Kişilik Mini Macera 2 ile şimdi sizi bu eğlence dozu yüksek oyunun yepye... <p><em>Öncelikle hatırlatmamız gereken bir şey var; bu oyunu sadece iki ... <p> Merhaba arkadaşlar; bu yarışma bilmemiz gereken dini bilgiler ü... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst... <p>Mükemmel bir strateji oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyun yüklendik...  Dinozorlar Et Peşinde Oyunu ile şimdi harika zaman geçirmeye ne dersiniz? Ek... <p>Yuvarlak ringte dışırı düşmeden rakibinizi yenmeniz gerekiyor. Yö... <p>Tic Tac Toe sevenler dikkat gerektiren bu oyunu, uzayın derin sessizliğind...