Dino Meat Hunt 3 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 3 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 215

Puan: 0.00

Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino artık uçabilme yeteniğine de sahip. Tamamı yeni 20 bölüm, yeni düşmanlar ve yeni bulmacalar seni bekliyor. Büyük Dino ve Küçük Dino zorlu bölümleri ancak işbirliği yapınca geçebilmekteler.

Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D" Saldırı: "G"
Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "K"


Alt barda yer alan bölümde, kalan güç seviyelerini ve toplanması gereken avların sayılarını görebilirsiniz. Oyun içinde paralel geçiş sağlayan portalları ve kapıları kullanmanız gerekmektedir. Oyun ile ilgili tüm detayları "Tutorial" kısmından görebilirsiniz.


İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dünya'nın çeşitli yerlerinden farklı dövüş&ccedi... <p>Ünlü Nacho hareketlerini sergileyerek, seyircileri etkilemeye &c... <p>Oyunumuzda Sumo'lar güreşmektedirler. Yine bilgisayara karşı ve r... <p><em>Bu harika haber bir kişilikten dört kişiliğe kadar oynanabilen oy...  Tehlikeli Platform Oyunu ile harika bir 2 kişilik oyun deneyimi yaşamaya haz... <p><em>Farklı bir gezegende yaşayan iki karaktere ait güzel bir oyun var... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p><strong>Cartoon Network</strong>'ün 3 şaşkın karakteri bir araya ... <p>Uzaydaki gezegenleri ele geçirmiş kedileri durdurmak için ka... <p>Alev Ejderhası Oyunu ile müthiş bir heyecana ortak olmaya ne dersiniz... <p>Klasik Bombernan oyununun biraz daha farklı versiyonu sizlerle... Bu oyund... <p><em>Kalabalık bir otoyolda, hassas parçalara sahip olan bir arabayı...