Dino Meat Hunt 3 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 3 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 228

Puan: 0.00

Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino artık uçabilme yeteniğine de sahip. Tamamı yeni 20 bölüm, yeni düşmanlar ve yeni bulmacalar seni bekliyor. Büyük Dino ve Küçük Dino zorlu bölümleri ancak işbirliği yapınca geçebilmekteler.

Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D" Saldırı: "G"
Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "K"


Alt barda yer alan bölümde, kalan güç seviyelerini ve toplanması gereken avların sayılarını görebilirsiniz. Oyun içinde paralel geçiş sağlayan portalları ve kapıları kullanmanız gerekmektedir. Oyun ile ilgili tüm detayları "Tutorial" kısmından görebilirsiniz.


İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir s&... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Tarihin derinliklerinde zafer mücadelesi veren kahraman okçula... <p>Bu oyunda zaman zaman buz olup düşmanları dondurmakta; zaman zaman da... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>İşte size hem eğlenceli hem de zeka geliştirici güzel bir oyun daha..... <p> Koca Kafalar futboldan sıkılmış olmalılar ki basketbol oynamaya kara... <p>Araba Tamircisi, oyunu bir oto tamircisi oyunudur. oyunda bir tamirhane iŞ... <p>Hırsız kardeşler oyunumuzda hırsızlıktan dolayı hapishaneye giren kardeşle... <p>Süper beyzbolcular heyecanlı bir macera için bir aradalar. Bu ... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>Okula yeni başlayan ve matematik dersi ile arası iyi olmayan ya da matemat...