Dino Meat Hunt 3 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 3 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 198

Puan: 0.00

Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino artık uçabilme yeteniğine de sahip. Tamamı yeni 20 bölüm, yeni düşmanlar ve yeni bulmacalar seni bekliyor. Büyük Dino ve Küçük Dino zorlu bölümleri ancak işbirliği yapınca geçebilmekteler.

Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D" Saldırı: "G"
Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "K"


Alt barda yer alan bölümde, kalan güç seviyelerini ve toplanması gereken avların sayılarını görebilirsiniz. Oyun içinde paralel geçiş sağlayan portalları ve kapıları kullanmanız gerekmektedir. Oyun ile ilgili tüm detayları "Tutorial" kısmından görebilirsiniz.


İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>Kızıldereli bir savaşçı gölde <strong>balık tutarken</strong> ... <p>Ormanda sevimli yaramazlar iki ağaç arasına gerdikleri ipin üz... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p>Kedilerin başı yine belaya giriyor, ortalık karışıyor! Kedilerin Güc&... <p>Kediler ve köpekler sevimli bir turnuvada bir araya geliyorlar. Arala... <p>İlk kez karşılaşacağınız bu sıradışı karakterler birbirleriyle amansız bir... <p>Saray aşçıları bu oyunda yeteneklerini sergiliyorlar. Aşçıla... <p>Kalesini koruyan iki okçunun oyununu oynamak için "Star... <p>Altİn avcİsİ amcayİ bilmeyen yok sanİrİz. Bu sevimli kİzda altİn avcİsİ am...  Bulut Şövalyeleri Oyunu ile süper bir 2 kişilik oyun karşınızda! Arkadaşınız... <p>Heyecan dolu bir <strong>dövüş oyununa</strong> hoşgeldiniz. Bu ...