Dino Meat Hunt 3 Extra

Oyun Adı: Dino Meat Hunt 3 Extra

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 205

Puan: 0.00

Dino Baba ve yavrusu maceraya 3. oyun ile devam ediyor. Yavru Dino artık uçabilme yeteniğine de sahip. Tamamı yeni 20 bölüm, yeni düşmanlar ve yeni bulmacalar seni bekliyor. Büyük Dino ve Küçük Dino zorlu bölümleri ancak işbirliği yapınca geçebilmekteler.

Büyük Dino:
Yönlendirme: "W,A,S,D" Saldırı: "G"
Küçük Dino:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "K"


Alt barda yer alan bölümde, kalan güç seviyelerini ve toplanması gereken avların sayılarını görebilirsiniz. Oyun içinde paralel geçiş sağlayan portalları ve kapıları kullanmanız gerekmektedir. Oyun ile ilgili tüm detayları "Tutorial" kısmından görebilirsiniz.


İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Yanına bir arkadaşını al ve doyasıya dövüş, eğlen! Hem iki kişilik hem de döv... <p>Sinemalarİ kasİp kavuran Ice Age 3 Dawn of The Dinosaurs orjinal isimli fi... <p>Atarilerin vezgeçilmezlerinden Street Fighter oyunu hem tek kişi he... <p>Denizlerin en ilginç üyelerinden birisi olan ahtapotlar bu oyu... <p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>İster bilgisayara karşı ister arkadaşına karşı oyuna, bu oyunda acıma yok.... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda... <p>Bayan Sco, Oyununda bayan sonic yolda ilerlerken önüne çı... <p>Güzel bir çizgi film oyunu ile yine sizlerleyiz. Mordecai ve R... <p>MOUSE ile oynanİyor. April ve booster ile süper bir oyun kü&cced... <p>Herkesin gönlünde taht kuran Rio filminin sevimli karakterlerind...