Dragon Ball: Sert Dövüş 2.6

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2.6

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 470

Puan: 0.00

Yeni karakterler ve oyun bölümleri, Dragon Ball Sert Dövüş 2.6 ile geliyor. Hadi başlayalım!

"START GAME" butonuna tıklayın. Daha önceki oyununuza devam etmek isterseniz, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Yeni oyuna başlamak için "NEW GAME" butonuna tıklayın. "NORMAL(NORMAL) ve HARD(ZOR" seçeneklerinden oyun zorluğunu belirleyin. "BACK" butonuna tıklayarak, eğitimi kapatabilirsiniz.

"1 PLAYER" butonu ile tek kişilik oyuna girebilirsiniz. "2 PLAYER" butonu ile iki kişilik oyuna girebilirsiniz. "CHALLENGE" butonu ile turnuvaya başlayabilirsiniz. "PVP" seçeneği ile iki kişilik karşılıklı dövüşebilirsiniz. "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik klavye)

Oyun esnasında çıkış yapmak için, "BACK" butonunu kullanın.

Dragon Ball'un gelecek bölümleri için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy</em> muhteşem bir oyun ic... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be... <p>Eski çağın efsanevi savaşçıları yerlerini aldılar. Arkadaşın... <p><em>Dino Meat Hunt Extra 2 çıktı! Macera kaldığı yerden devam ediyo... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra... <p>Tüm oyun severlerimizi namaz kılma oyununa davet ediyoruz. Kahramanım... <p><em>Son derece çekişmeli iki kişilik harika bir oyun oynamaya hazır... <p>Uzakdoğu dövüş sanatının müthiş görsellerle birleştiği... <p>Oyunumuz atarilerde oynadığımız efsanevi Süper Mario oyunu. Oyuna baş... <p>Mouse ile Oynanıyor. Geçen Sene vizyona giren 2012 sinema filminin ... <p>Plajda çift kişilik te oynayabileceğiniz bir voleybol oyunu. Ancak ...             Küçük Yerliler ile harika vakit geçirmeye ne dersini...