Dragon Ball: Sert Dövüş 2.6

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2.6

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 444

Puan: 0.00

Yeni karakterler ve oyun bölümleri, Dragon Ball Sert Dövüş 2.6 ile geliyor. Hadi başlayalım!

"START GAME" butonuna tıklayın. Daha önceki oyununuza devam etmek isterseniz, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Yeni oyuna başlamak için "NEW GAME" butonuna tıklayın. "NORMAL(NORMAL) ve HARD(ZOR" seçeneklerinden oyun zorluğunu belirleyin. "BACK" butonuna tıklayarak, eğitimi kapatabilirsiniz.

"1 PLAYER" butonu ile tek kişilik oyuna girebilirsiniz. "2 PLAYER" butonu ile iki kişilik oyuna girebilirsiniz. "CHALLENGE" butonu ile turnuvaya başlayabilirsiniz. "PVP" seçeneği ile iki kişilik karşılıklı dövüşebilirsiniz. "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik klavye)

Oyun esnasında çıkış yapmak için, "BACK" butonunu kullanın.

Dragon Ball'un gelecek bölümleri için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Korsanlarlar, Tic Tac Toe oynamaya hazır mısınız? İster dümen d&o... <p><em>3 boyutlu piksel tarzında süper bir aksiyon oyunu, Zono Patlaması... <p><em>Dünya kupasındaki büyük heyecan, Koca Kafalar Düny... <p>Arkadaşınızla karşılıklı olarak dar bir alanda hareket eden yuvarlak halka... <p>Belirli bir alan içinde karşılıklı dövüşler yapabileceğin... <p><strong>Dragon Ball </strong>çizgi filmindeki karakterler sizler i&... An hard game in the IWBTG style made for the insanity jam in less then a week. Play as either a boy or girl character. Own a collection of pet monsters, and... <p>Altın avcısı seri oyunlarından 2.bölümü olan bu oyunda herş... <p>Süt Görevi ile şimdi harika bir maceraya ne dersiniz? Ekranların... <p><em>Eğlenceli bi oyun oynamaya hazır mısın? İnek sağma işinde iyiyimdir di... <p>3. serisi olan şirin ve şirine oyunumuzda maceradan maceraya atılacaksınız...