Histick 1

Oyun Adı: Histick 1

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Ağustos 2016

oynadınız: 251

Puan: 5.00

Düşmanlar hayatta! Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitstick müthiş grafik ve dünya çapında heyecan verici ayarları ile tetikçi oyunudur. Seçin iki silahtan birini, oyuna başlayın Ateş etmek için mouse sol tuşuna tıklamalısın. Kurşun doldurmak için ise boşluk tuşunu kullanmalısın. Silah değiştermek istersen "Q" harfine basman yeterli olacaktır.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Command your penguin squad in order to gain power over the Antarctica ice ter... Just point and shoot the tiger. Drop knifes to hit the rolling pumpkins Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... <p>Oyunumuzda alevler içerisindeki oka yön ve güç aya... Earn points by shooting targets as much as you can in the time allocated. <p>Vahşi zombiler her yanımızı sardılar. Etrafa yayılmalarını engellemek ve k...  Uzaylı Avı Oyunu ile uzaylılara karşı amansız bir savaş verin ve nişancılık ... You were attack by Imperial TIE-Fighter. Click to fire and destroy them as ma...  Kraliyet Okçusu Oyunu ile okçuluk yeteneğinizi ortaya çıkarmanın vakti geldi... Love classic are war games? Love 3D Shooting games? Well Air War 3D Classic c... <p>Savaşçı Yumurtalar oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. O...