Histick 1

Oyun Adı: Histick 1

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Ağustos 2016

oynadınız: 222

Puan: 5.00

Düşmanlar hayatta! Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitstick müthiş grafik ve dünya çapında heyecan verici ayarları ile tetikçi oyunudur. Seçin iki silahtan birini, oyuna başlayın Ateş etmek için mouse sol tuşuna tıklamalısın. Kurşun doldurmak için ise boşluk tuşunu kullanmalısın. Silah değiştermek istersen "Q" harfine basman yeterli olacaktır.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bileğinize ve cesaretinize güveniyor musunuz? Aksiyon ve Tehlike yaşa... <p>Okçu boby oyunumuzda kralımızın kraliyetine saldırmış olan düş... Purchase various type of weapons such as crossbows, pistols, UZIs, lasers, pl... Kanlı bir saldırı için hazır olun!

Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir sh... Train yourself to be a professional shooter  Korsan Zombiler Oyunu ile müthiş anlar ekranlarınıza geliyor. Zombiler bu se... Sick of all these undead creatures everywhere? Well so are we! Show them what... <p>Hücum timinin en yetenekli askeri olmak için kendiniz ile yarı... <p>Beceri ve zeka oyunu sevenler bu oyun tam size göre. Şapkadan Vur oyu... Modern War is here! In the form of a air fighter simulation. Pilot a jet and ... An aircraft shooting game with nice graphic and sound! Protect Earth by shooting missiles at the invading aliens!