Histick 1

Oyun Adı: Histick 1

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 24 Ağustos 2016

oynadınız: 183

Puan: 5.00

Düşmanlar hayatta! Hitsitck oyununun amacı düşmanları yok etmektir. Hitstick müthiş grafik ve dünya çapında heyecan verici ayarları ile tetikçi oyunudur. Seçin iki silahtan birini, oyuna başlayın Ateş etmek için mouse sol tuşuna tıklamalısın. Kurşun doldurmak için ise boşluk tuşunu kullanmalısın. Silah değiştermek istersen "Q" harfine basman yeterli olacaktır.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Zombileri yok et oyunumuzun 3. serisinde zombilere size verilen silahları ... It is <p>Savaşçı Yumurtalar oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. O... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... <p>Bileğinize ve cesaretinize güveniyor musunuz? Aksiyon ve Tehlike yaşa... Shoot all the birds on screen <p>Zalim kralın muhafızlarının astığı köylü halkını, asıldıkları ye... Protect Earth by shooting missiles at the invading aliens! Play a cute cat that throw mace and fire cannon. Collect coin and avoid runni...  Hızlı Kovboy oyunu ile muhteşem bir macera başlamak üzere! Ekran karşısındak... <p>Mafyalar belalı ve güçlüdürler. Sizde bir mafya olar... 3rd person shooter game with a unique feature - hide behind wall and shoot wh...