Mınçıka Çarli

Oyun Adı: Mınçıka Çarli

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 241

Puan: 0.00

Mınçıka Çarli'nin bir aşk hikayesine dahil olmak ister misiniz? Mınçıka Çarli bir gece sevimli evinde uyurken Kraliçe Chigeon onun pek değerli oyuncak ayısını kaçırmaya çalışır. Değerli oyuncak ayımızı tekrar geri kazanmak için "New Game" bölümünden giriş yapıyoruz. Oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için "Two Players" bölümüne tıklayınız. 2 Kişilik versiyonda arkadaşınız Senor Mortadela da size eşlik edecek.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "Ok Tuşları" ve "Z"

2. Oyuncu: "W,A,S,D" ve "1"

Hamle tuşuna basılı tuttuğunuzda ise vuruş etkisi de artıyor. Zorlu alanlarda bu etkiyi kullanmalısınız. Mesela Hindistan cevizi kırmak gibi.

Çarli'nin oyuncak ayısını geri alın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Daha önceki bölümde dedesinin doğum günün&uum... <p>Engelli parkurlar ve bu parkurları geçecek bir usta motorsiklet&cce... <p><strong>Yanloong Dragonlar</strong> serisinin <strong>2</strong>.versiyonu... <p>Oyun yüklendikten sonra "<strong>Play</strong>" butonuna tı... <p>İçinde bir çok aksiyonun bulunduğu ilginç döv&uu... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz ilginç bir dövüş oyunu.... <p>Fatih Harbiye dizisinin baş rollerinde oynayan Neriman ve Macit karakterle... <p>İkiz yıldızların bir numaralı düşmanı olan Doktor Kötü, iki... <p>Teke tek maç oyunu 2.versiyonu ile geri döndü. Arkadaşını... <p>En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan Ateş ve Su, şimdi yepyeni en uyuml... <p>Günün stresinin atmak için güzel bir boks oyunu. İst...