Mınçıka Çarli

Oyun Adı: Mınçıka Çarli

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 232

Puan: 0.00

Mınçıka Çarli'nin bir aşk hikayesine dahil olmak ister misiniz? Mınçıka Çarli bir gece sevimli evinde uyurken Kraliçe Chigeon onun pek değerli oyuncak ayısını kaçırmaya çalışır. Değerli oyuncak ayımızı tekrar geri kazanmak için "New Game" bölümünden giriş yapıyoruz. Oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için "Two Players" bölümüne tıklayınız. 2 Kişilik versiyonda arkadaşınız Senor Mortadela da size eşlik edecek.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "Ok Tuşları" ve "Z"

2. Oyuncu: "W,A,S,D" ve "1"

Hamle tuşuna basılı tuttuğunuzda ise vuruş etkisi de artıyor. Zorlu alanlarda bu etkiyi kullanmalısınız. Mesela Hindistan cevizi kırmak gibi.

Çarli'nin oyuncak ayısını geri alın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Hayaletlerle zombilerin savaşı başlıyor! Bu zorlu mücadelede hesabını... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü... <p>PLAY GAME butonuna ve sol altta bulunan GO butonuna tİklİyoruz. MOUSE yard... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p>Bejeveled, Candy Crush tarzı zeka oyunu sevenler için güzel bi... <p>Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları y... <p>Bebek mario oyununda yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile altınla... <p>Oyunda aynı renkteki toplardan iki tane bulunuyor. Size düşen gö... <p>Şirin ve şirine oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara hazırmısınız. İk... <p> Birisi golf mü oynalım dedi? O zaman doğru adrese geldiniz. Bir... <p>4 elementinde ayrı ustaları olan büyücüleri yönlendire... <p>Şuana kadar mutlaka birçok <strong>Tic-Tac-Toe </strong>oyunu oynam...