Mınçıka Çarli

Oyun Adı: Mınçıka Çarli

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 217

Puan: 0.00

Mınçıka Çarli'nin bir aşk hikayesine dahil olmak ister misiniz? Mınçıka Çarli bir gece sevimli evinde uyurken Kraliçe Chigeon onun pek değerli oyuncak ayısını kaçırmaya çalışır. Değerli oyuncak ayımızı tekrar geri kazanmak için "New Game" bölümünden giriş yapıyoruz. Oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için "Two Players" bölümüne tıklayınız. 2 Kişilik versiyonda arkadaşınız Senor Mortadela da size eşlik edecek.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "Ok Tuşları" ve "Z"

2. Oyuncu: "W,A,S,D" ve "1"

Hamle tuşuna basılı tuttuğunuzda ise vuruş etkisi de artıyor. Zorlu alanlarda bu etkiyi kullanmalısınız. Mesela Hindistan cevizi kırmak gibi.

Çarli'nin oyuncak ayısını geri alın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Sazan Avı ile harika bir maceraya hazır mısınız? Oyu... <p><strong>"Play"</strong> bölümüne basarak oyuna ba... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Oyuna başlarken en sevdiğimiz tatlı hayvanı seçiyoruz ve daha sonra... <p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p>Küçükken tahta üzerine çiviler çakarak... <p>Süt Görevi ile şimdi harika bir maceraya ne dersiniz? Ekranların... Support for Direct Election in Indonesia #DukungPilkadaLangsung <p>Okyanusta çeşitli balıkları size verilen kısıtlı zamanda "<str... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt...