Mınçıka Çarli

Oyun Adı: Mınçıka Çarli

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 252

Puan: 0.00

Mınçıka Çarli'nin bir aşk hikayesine dahil olmak ister misiniz? Mınçıka Çarli bir gece sevimli evinde uyurken Kraliçe Chigeon onun pek değerli oyuncak ayısını kaçırmaya çalışır. Değerli oyuncak ayımızı tekrar geri kazanmak için "New Game" bölümünden giriş yapıyoruz. Oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için "Two Players" bölümüne tıklayınız. 2 Kişilik versiyonda arkadaşınız Senor Mortadela da size eşlik edecek.

Oyun Kontrolleri: 

1.Oyuncu: "Ok Tuşları" ve "Z"

2. Oyuncu: "W,A,S,D" ve "1"

Hamle tuşuna basılı tuttuğunuzda ise vuruş etkisi de artıyor. Zorlu alanlarda bu etkiyi kullanmalısınız. Mesela Hindistan cevizi kırmak gibi.

Çarli'nin oyuncak ayısını geri alın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Altİn madeni iŞlet, California'lİ bu ailenin mesleği altİn madenciliği... <p>Bilardo tutkunları buraya! Hem 8 top hem de düz bilardo oyun se&ccedi... <p>Ormanda yaşayan zombiler, bir gün mantarlarını kaybeder. Mantarları y... <p>Robin Hood ile fakirlere yardım etmeye ne dersiniz? Bunu başarmak iç... <p>Süt Görevi ile şimdi harika bir maceraya ne dersiniz? Ekranların... <p>Uzakdoğu dövüş sanatının müthiş görsellerle birleştiği... <p><em>Salyangoz Bob, bir önceki macerasında kendisine bir eş buldu. Eşi... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ... <p>Mübarek 3 aylar olan "Recep,Şaban ve Ramazan" aylarının baş... <p>Boya savaşlarına katılmak için geri sayım başladı. Dilerseniz tek b... <p>Silahların gücüyle tanışmaya hazır mısınız? Arms of Revenge ile ... <p>Bu oyunda sizleri çeşitli bölümlerde, zorlu bulmacalar be...