Harika Bomberman 7

Oyun Adı: Harika Bomberman 7

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 523

Puan: 0.00

Heyecan dolu anlar yaşadığınız ve bağımlısı olduğunuz Harika Bomberman serisinin yedinci bölümü çıktı! Her yeni bölümde olduğu gibi bu bölümde de yepyeni özellikler mevcut. Bu yeniliklerden en güzellerinden biride karakter kostümleri. Bu bölümde karakterini dilediğin şekilde süsleyecek ve eğlencene eğlence katacaksın. Yeni haritalar ve yepyeni diğer sürpriz yenilikleri keşfetmeye hazırsan, hadi başlayalım!

"START" butonuna tıkla. Daha sonra "ARCADE(Tüm düşmanları yok et.), BATTLE ROYALE(10 düşman yok et.), NEW PAC-MAN(100 altın topla.), STAR COLLECTOR(Tüm yıldızları topla.) ICE-MAN(10 Düşman dondur.)" bölümlerinden oynamak istediğini seçerek "NEXT" tıkla. "GAME SETTINGS" kısmından;
Players kısmından; oyuncu sayısını ayarlayabilirsiniz.
Enemies kısmından; düşman sayısını ayarlayabilirsiniz.
Levels kısmından; kaç bölüm oynayacağınızı belirleyebilirsiniz.
Arena kısmından; haritayı seçebilirsiniz.
Difficulty kısmından; oyun zorluğunu belirleyebilirsiniz.

Daha sonra "OK" butonuna tıklayarak, karakter seçme ekranına gidebilirsiniz. Seçtiğiniz karaktere kostüm giydirebilmeniz için, oyun puanınızın olması gerekmektedir. Oyun puanını da oyun oynayarak kazanabilirsiniz. "START GAME" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyun tek kişilik oynuyorsan, bu kontrolleri kullanmalısın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Bomba bırakma: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunu iki kişilik oynuyorsan, bu kontrolleri kullanmalısın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Bomba bırakma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Bomba bırakma: "ENTER"

Verilen görevleri başarı ile tamamlarsanız, ekstra yıldız kazanacaksınız. Oyun esnasında, oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan "PAUSE" butonu ile oyunu duraklatabilir ve dilerseniz açılan pencereden, "MAIN MENU" butonuna tıklayarak, ana menüye gidebilirsiniz. Açılan menünün sağ üst köşesinde bulunan müzik ve ses iconları ile oyun seslerini ayarlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Renkli Jöleler oyunumuzun yeni olan 3. serisinde aynı nesneleri yok e... <p>Eskilerimizin en büyük zevklerinden Bomberman oyununun yepyeni v... <p>Mouse ve Yön Tuşları ile oynanıyor. Altına hücum oyununda &... <p>Bu oyunumuzda çizgi adamalrın dövüşü yer alıyor. Kar... <p><em>İki kişilik harika bir oyunla daha sizlerleyiz. Maceraya atılan iki le...  Hırsız Kardeşler 2 Oyunu ile arkadaşınızla birlikte süper bir oyun deneyimi ... <p>Kusursuz dövüşçülerin kozlarını çeşitli arena... <p>Bildiğiniz atari oyunlarındaki tank oyunun modern hali ile karşınızdayız. ...  Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p>İlerlemeli atış oyunları sevenler için çok ilginç bir... <p>Alev Ejderhası Oyunu ile müthiş bir heyecana ortak olmaya ne dersiniz... <p>İkinci Dünya Savaşı'nda nazi askerlerine karşı tek başına mü...