Flappy Birdies

Oyun Adı: Flappy Birdies

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayaller, gerçek oluyor. Flappy Bird artık iki kişilik versiyonu ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Arkadaşlarınla heyecan dolu bir maceraya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Bir kişilik oynamak için, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. "1 PLAYER" oyun modunda, oynamaya başlamak için, ekrana tıklamanız veya "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basmanız gerekmektedir.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuna başlamak için üç saniye beklemeniz gerekmektedir. "GO" yazısını gördükten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)" veya "FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynamak için, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Zıplama: "ÜST OK TUŞU" veya "FARENİN SOL TUŞU"

2. Oyuncu:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunun iki kişilik modunda, eğer bir oyuncu yanarsa, diğer oyuncu oynamaya devam edecektir. Oynadığınız oyunda yandıktan sonra, skor ekranı açılacaktır. Oyunu hızlı bir şekilde yeniden başlatmak için "SPACE(BOŞLUK)" tuşunu kullanabilirsiniz. Ana menüye geri dönmek içinse, "BACKSPACE(SİLME)" tuşunu kullanabilirsiniz.

Daha fazla kaliteli iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Acımasız Solucan oyunu, dev solucan yer üstündeki canlılara kork... <p>Sıradışı bir bowling heyecanı ile sizlerleyiz. Bu kez bir bowling salonu d... <p>Bebek mario oyununda yapmanız gereken yön tuşları yardımı ile altınla... <p>Oyun Pinball mantığı ile oynanıyor. Kendi bölümünüzde ... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st... <p>Gelişen tıpla birlikte birçok hastalık ve soruna tedavi yolu ü... <p>Mouse ile oynanan oyun. Azteklerin köylerini oluşturmalısınız ve gide... <p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p>Tic Tac Toe 2 kişi oynanan ve <strong>X - O </strong>harfleri ile 3'l&... <p>Ok At ve Kurtar serisinin ilkiyle beğenileri üstüne toplayan, ad... <p>Rengarenk oyuncular ile karşı tarafın potasına Basket atmaya çalışı... <p>Süper kahramanlarımız yepyeni bir macerada sizlerle buluşuyor. Oyunum...