Flappy Birdies

Oyun Adı: Flappy Birdies

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 177

Puan: 0.00

Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayaller, gerçek oluyor. Flappy Bird artık iki kişilik versiyonu ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Arkadaşlarınla heyecan dolu bir maceraya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Bir kişilik oynamak için, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. "1 PLAYER" oyun modunda, oynamaya başlamak için, ekrana tıklamanız veya "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basmanız gerekmektedir.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuna başlamak için üç saniye beklemeniz gerekmektedir. "GO" yazısını gördükten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)" veya "FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynamak için, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Zıplama: "ÜST OK TUŞU" veya "FARENİN SOL TUŞU"

2. Oyuncu:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunun iki kişilik modunda, eğer bir oyuncu yanarsa, diğer oyuncu oynamaya devam edecektir. Oynadığınız oyunda yandıktan sonra, skor ekranı açılacaktır. Oyunu hızlı bir şekilde yeniden başlatmak için "SPACE(BOŞLUK)" tuşunu kullanabilirsiniz. Ana menüye geri dönmek içinse, "BACKSPACE(SİLME)" tuşunu kullanabilirsiniz.

Daha fazla kaliteli iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p>Büyük macera tüm hızıyla sürüyor. Adem ile Havva ... <p>Efsane elmas yok etme oyunlarının bir başka versiyonuyla karşınızdayız. He... <p>Yarış tutkunları buraya! İki kişi de oynanabilen yarış oyunlarımıza bir ye... <p>Oyunumuzda mouse'unuzu kullanarak aynı renkten balonlari seçere... <p>Oyuna başladığımız andan itibaren ekranın sol kısmında yere monte edilmiş ... <p>Play tusuna basarak oyuna basliyorsunuz ondan once kimlerin kimlerle cift ... <p>Elmas koruyucusu oyunumuzu ister misafir olarak isterseniz bir hesap oluşt... <p>İki tankın bir arazide savaştığı ve birbirlerini bombaladığı bir oyun. Oyu... <p>Mezarından kalkmış olan bu kırık kafalı ölüyü adrenaline bo... <p>Yarış tutkunları için oldukça farklı bir oyunla karşınızdayı... <p>Altİn madeni iŞlet, California'lİ bu ailenin mesleği altİn madenciliği...