Flappy Birdies

Oyun Adı: Flappy Birdies

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Flappy Bird'ü iki kişilik oynamak için kurduğun hayaller, gerçek oluyor. Flappy Bird artık iki kişilik versiyonu ile ikikisilikoyunlar.net ziyaretçisi ile buluşuyor. Arkadaşlarınla heyecan dolu bir maceraya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, otomatik olarak ana menüye yönlendirileceksiniz. Oyunu bir kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Bir kişilik oynamak için, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. "1 PLAYER" oyun modunda, oynamaya başlamak için, ekrana tıklamanız veya "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basmanız gerekmektedir.

Oyunu iki kişilik oynamak içinse "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuna başlamak için üç saniye beklemeniz gerekmektedir. "GO" yazısını gördükten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu bir kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)" veya "FARENİN SOL TUŞU"

Oyunu iki kişilik oynamak için, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Zıplama: "ÜST OK TUŞU" veya "FARENİN SOL TUŞU"

2. Oyuncu:
Zıplama: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyunun iki kişilik modunda, eğer bir oyuncu yanarsa, diğer oyuncu oynamaya devam edecektir. Oynadığınız oyunda yandıktan sonra, skor ekranı açılacaktır. Oyunu hızlı bir şekilde yeniden başlatmak için "SPACE(BOŞLUK)" tuşunu kullanabilirsiniz. Ana menüye geri dönmek içinse, "BACKSPACE(SİLME)" tuşunu kullanabilirsiniz.

Daha fazla kaliteli iki kişilik oyun için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Robotlarla harika bir dövüş oyunu başlıyor. Bu robotlarla bir şa... <p>İki kişilik ilgiç oyunlardan birisi, oyuna girmeden önce isiml... <p>1-4 Kişi arasında oynanabilen monopoly tarzı ilerleyen ilgiç bir bu... <p>İki kişi zevkle oynayabileceğiniz güzel bir aksiyon-dövüş o... <p>İngilizce bilginizi eğlenerek geliştirmek ister misiniz? Cevabınız "<... <p>Renkli suratlar oyunumuzda elinizden geldiği kadar mouse'unuzu kullana... The sequel for Mad Burger. <p>Yeşil Dev Hulk Oyunu ile sinirli çizgi roman kahramanımıza yardım e... <p><em>Turuncu ve yuvarlak bir alan üzerinde, senin ve arkadaşının kontr... <p><em>Harika bir anime dövüş oyunu daha Anime Kahramanları oyunu i... <p>Atİk kamyonu oyununa giriŞ yaptİktan sonra ilk bölümden baŞlayar... <p>Kıran kırana bir mücadeleye var mısınız? Oyuna "<strong>Play</st...