Futbol Hakimiyeti

Oyun Adı: Futbol Hakimiyeti

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 239

Puan: 0.00

Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oyunla sizlerleyiz. Üstelik oyunda amacınız gol atmak değil; arkadaşınızı çukura düşürmek. Oldukça eğlenceli geçeceğini düşündüğümüz bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra ekranın sağ alt köşesinde çıkan "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapabilirsiniz. Daha sonra "START" butonuyla ilerleyin ve bir oyun modu seçin. Oyun modları şu şekildedir:

STANDARD: Oyuncular birbirini çukura düşürmeye çalışır. Topu ayağında en fazla tutan kazanır.
TEAM PLAY: "STANDART" oyun modunun takımlı halidir. Oyuncular ikişerli grup olur ve takım üyelerinin puanlarının toplamı hesap edilir. Topu ayağında en fazla tutan takım kazanır.
TARGET: "STANDART" oyun moduna benzer. Tek farkı, süre yerine puan sınırı bulunmaktadır.
ZONE: Topu ayağında tutan oyuncu, yıldızla işaretlenmiş bölgeye ulaşırsa puan kazanır.

Oyun modunu belirledikten sonra oyuncu sayısını belirleyip "PLAY" butonuna tıkladığınızda oyun başlayacaktır. Oyuncu tuşları şöyle:

1. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "A"

2. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "X"

3. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "P"

4. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "M"

En güzel futbol oyunlarını sizler için sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kaktüs Adam'ın macerası 2.oyunla tekrar başlıyor ve aynı heyecan ... <p>Ben 10 İsyancılara Karşı ile muhteşem bir maceraya atılmaya hazır mısınız?... <p><em>Süper dövüşçü <strong>Shi </strong>ile muht... <p>İkikisilikoyunlar.net'de mücadele ruhunu yansıtan oyunlar ile dev... <p><em>Okçular büyük efsanenin ikinci bölümü ... <p>İki sevimli kardeş kedi Lunar ve Lemurs'un maceralarına ortak olmaya h... <p> Birisi golf mü oynalım dedi? O zaman doğru adrese geldiniz. Bir... <p>Oyunda en hızlı şekilde bölüm içinde beliren yıldızları t...  Canavarın Kafasına Vur Oyunu ile süper bir canavar kapışmasına hazır mısınız... <p>Bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir s&... <p><em>Kedi ve fare mücadelesi devam ediyor. Bu sefer kedi ve fareye 8 f... <p>Oyunumuz zeka ve strateji oyunlarının bir karışımı niteliğinde. Arkadaşını...