Futbol Hakimiyeti

Oyun Adı: Futbol Hakimiyeti

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 215

Puan: 0.00

Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oyunla sizlerleyiz. Üstelik oyunda amacınız gol atmak değil; arkadaşınızı çukura düşürmek. Oldukça eğlenceli geçeceğini düşündüğümüz bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra ekranın sağ alt köşesinde çıkan "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapabilirsiniz. Daha sonra "START" butonuyla ilerleyin ve bir oyun modu seçin. Oyun modları şu şekildedir:

STANDARD: Oyuncular birbirini çukura düşürmeye çalışır. Topu ayağında en fazla tutan kazanır.
TEAM PLAY: "STANDART" oyun modunun takımlı halidir. Oyuncular ikişerli grup olur ve takım üyelerinin puanlarının toplamı hesap edilir. Topu ayağında en fazla tutan takım kazanır.
TARGET: "STANDART" oyun moduna benzer. Tek farkı, süre yerine puan sınırı bulunmaktadır.
ZONE: Topu ayağında tutan oyuncu, yıldızla işaretlenmiş bölgeye ulaşırsa puan kazanır.

Oyun modunu belirledikten sonra oyuncu sayısını belirleyip "PLAY" butonuna tıkladığınızda oyun başlayacaktır. Oyuncu tuşları şöyle:

1. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "A"

2. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "X"

3. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "P"

4. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "M"

En güzel futbol oyunlarını sizler için sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Köstebek avı oyunumuzda ister tek ister iki kişi ile oynayarak kö... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p><em>Sünger Bob, Patrick, Squidward ve Sandy</em> muhteşem bir oyun ic... <p>Fatih Harbiye dizisinin baş rollerinde oynayan Neriman ve Macit karakterle... <p>İki kişi karşılıklı foklar ile oynayabileceğiniz bir voleybola ne dersiniz... <p>Bisikletçi kardeşler engellerle dolu bir dağ yolunda keyifli bir s&... <p>Su topu oyunumuzu ister tek kişi, isterseniz iki kişi oynayabilirsiniz. İl... <p><em>Bu bölüm harika özelliklere sahip üç yeni d... <p>Genelde çizgi romanlarda ve çizgi dizilerde gördüğ... <p>Deniz altında Kral Triton ve deniz kızının eğlenceli mücadelesi sizle... <p>Futbolseverler klavye başına! Atari salonlarında jeton üstüne je... <p><em>Bu son derece basit ve son derece eğlenceli oyunla, arkadaşına karşı, ...