Futbol Hakimiyeti

Oyun Adı: Futbol Hakimiyeti

Kategori: 2 Kişilik

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 229

Puan: 0.00

Tam dört kişinin aynı anda futbol oynayabildiği harika bir oyunla sizlerleyiz. Üstelik oyunda amacınız gol atmak değil; arkadaşınızı çukura düşürmek. Oldukça eğlenceli geçeceğini düşündüğümüz bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra ekranın sağ alt köşesinde çıkan "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapabilirsiniz. Daha sonra "START" butonuyla ilerleyin ve bir oyun modu seçin. Oyun modları şu şekildedir:

STANDARD: Oyuncular birbirini çukura düşürmeye çalışır. Topu ayağında en fazla tutan kazanır.
TEAM PLAY: "STANDART" oyun modunun takımlı halidir. Oyuncular ikişerli grup olur ve takım üyelerinin puanlarının toplamı hesap edilir. Topu ayağında en fazla tutan takım kazanır.
TARGET: "STANDART" oyun moduna benzer. Tek farkı, süre yerine puan sınırı bulunmaktadır.
ZONE: Topu ayağında tutan oyuncu, yıldızla işaretlenmiş bölgeye ulaşırsa puan kazanır.

Oyun modunu belirledikten sonra oyuncu sayısını belirleyip "PLAY" butonuna tıkladığınızda oyun başlayacaktır. Oyuncu tuşları şöyle:

1. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "A"

2. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "X"

3. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "P"

4. OYUNCU
Kendi Etrafında Dönme: "M"

En güzel futbol oyunlarını sizler için sunmaya devam edeceğiz. Sitemizin adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar bölümüne eklemeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Sapan dünyasının renkleri, bir kurtcuk deliğinden gelen tanımsız ... <p><em>Birbirinden güzel bölümleri ile, dört kişiliğe kad... <p><em>Hapishanede gardiyanlarla yaptıkları basketbol maçını yenen iki... <p>En iyi iki kişilik oyunlardan biri olan Ateş ve Su, şimdi yepyeni en uyuml... <p><strong>Dragon Ball </strong>çizgi filmindeki karakterler sizler i&... <p>Bir gülle sen atıyorsun bir gülle de arkadaşın atıyor. En uzağa ... <p>Sıradışı bir bowling heyecanı ile sizlerleyiz. Bu kez bir bowling salonu d... <p>Çocukluğumuzun efsane oyunlarından <strong>Super Mario</strong> ile... <p>Heyecan dolu bir <strong>dövüş oyununa</strong> hoşgeldiniz. Bu ... <p>Küçük sevimli baloncuklarımız, birbirine yapışmış durumda... Elektrikli Teller Oyunda elektrikli tellere çarpmamak için aşağıdan çıkan asa...