Cesur Tavşan

Oyun Adı: Cesur Tavşan

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 281

Puan: 0.00

Cesur tavşan oyunumuzda tavşanlarımızın lezzetli yemeklerine göz koymuş pandalara karşı mücadele edeceğiz. Bunun için içlerinden en cesuru olan tavşanımız ile savunmaya geçiyoruz. Mouse'unuz ile nişan alarak saldıra geçmiş olan pandaları etkisiz hale getirerek saf dışı bırakmalıyız. 1,2,3,4,5 tuşları ile özel silahlarınızı kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Vahşi zombiler her yanımızı sardılar. Etrafa yayılmalarını engellemek ve k... <p>Birbirinden farklı yaratıkların bulunduğu gezegene hoşgeldiniz. Kahramanım... Shoot the smiley with your paintball gun Kill all the bad stickies. V-Force is a simpel vertical shooter game <p>Polislik akademisinde nişancılık sınavlarını geçerek gerçek ... <p>Zombileri vur oyunumuzun 2. serisinde görevimiz devam ediyor. Fareniz... Kanlı bir saldırı için hazır olun!

Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir sh... Sick of all these undead creatures everywhere? Well so are we! Show them what... Hunting rabbit, birds, etc in the jungle. <p>Nişancı penguen oyunumuzun 3. serisinde zombilere karşı mücadele ediy... Earn points by shooting targets as much as you can in the time allocated.