Cesur Tavşan

Oyun Adı: Cesur Tavşan

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 293

Puan: 0.00

Cesur tavşan oyunumuzda tavşanlarımızın lezzetli yemeklerine göz koymuş pandalara karşı mücadele edeceğiz. Bunun için içlerinden en cesuru olan tavşanımız ile savunmaya geçiyoruz. Mouse'unuz ile nişan alarak saldıra geçmiş olan pandaları etkisiz hale getirerek saf dışı bırakmalıyız. 1,2,3,4,5 tuşları ile özel silahlarınızı kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Özel nişancı oyunumuzda fare beceriniz ne kadar gelişmiş görelin... Kill the annoying kitten with your gun <p>Tüm aksiyon ve heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Çılgın iki... <p>Zalim kralın muhafızlarının astığı köylü halkını, asıldıkları ye... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... Click on the mad cows before they hide themselves Geyiklere kartopu atın.Puanları kapın <p>Oyunumuzda alevler içerisindeki oka yön ve güç aya... Shoot down the stick men with your sniper rifle En güzel 3d oyunlardan biri olan Mini Air Wars oyununda gerçekçi olarak sende... <p>Oyunumuza başlamadan önce bir profil ve bir karakter seçimi ya... Galactic goobers are trying to invade your planet, you have got to stop them.