Seçilmiş Snipercı

Oyun Adı: Seçilmiş Snipercı

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 349

Puan: 5.00

Birileri adına iş yaparak geçimimizi sağladığımız seçilmiş bir snipercısınız. Mouse'unuz ile nişan alarak verilen görevlerdeki hedefleri yok etmelisiniz. Kimi bölümlerde sabırlı davranarak avınızın yaklaşmasını beklemeli, kimisinde elinizi çabuk tutup avınız kaçmadan hızlı bir şekilde işi bitirmelisiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Duty Call serisinden esinlenen, Keskin Tetik oyunu için 3 cool karakterleri i...  Geyik Avı Oyunu ile okçulukta ne kadar iyisiniz gösterme zamanı geldi. Bu ha... Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... Modern War is here! In the form of a air fighter simulation. Pilot a jet and ... <p>Keskin nişancılık size verilen görevi harfiyen yapar ve hiç so... <p>Kasabayı kötülere karşı korumakla görevlendirilen şerife ya... <p>Özgürlük kulesi oyunumuzun 2. serisinde özgürl&uu... Kill the disgusting zombies - each take multiple shots to dispose off The enemy has occupied this area, waste as many bad guys you can before they ... <p>Hücum timinin en yetenekli askeri olmak için kendiniz ile yarı... Destroy the asteroid before it crash on your ship <p>Beceri ve zeka oyunu sevenler bu oyun tam size göre. Şapkadan Vur oyu...