Uykucu Güzeller

Oyun Adı: Uykucu Güzeller

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 302

Puan: 0.00

Uykucu güzeller oyunumuzda Kralımızın uyuyan kızlarını uyandırarak kötü büyüden onları kurtarmalıyız. Bunun için şovalyemiz ile özel bir ilacı engeller arkasındaki kızlara fırlatmalıyız. Mouse'unuzla nişan alarak bu ilacı prenseslere ulaştırmalısınız. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Purchase various type of weapons such as crossbows, pistols, UZIs, lasers, pl...  Zombileri İyileştir Oyunu ile muhteşem bir nişan oyunu oynamaya var mısınız?... Earn points by shooting targets as much as you can in the time allocated. In this shooting game you are competing against other team <p>Bileğinize ve cesaretinize güveniyor musunuz? Aksiyon ve Tehlike yaşa... Bad guys are in your backyard, get rid of them. <p>Sniper Eğitimi oyunumuzun 2. serisinde hedefleri 2 farklı yerden vurarak p... <p>Tek başınıza büyük bir orduya karşı savaşıyorsunuz. Play Butonun... Kanlı bir saldırı için hazır olun!

Etkileşimli seviyeleri ile yoğun bir sh... <p>Newyork'taki iş merkezleri teröristler tarafından ele geçi... <p>Kasabayı kötülere karşı korumakla görevlendirilen şerife ya... Click on the mad cows before they hide themselves