Yaratıklar Gezegeni

Oyun Adı: Yaratıklar Gezegeni

Kategori: Nişan Oyunları

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 301

Puan: 0.00

Birbirinden farklı yaratıkların bulunduğu gezegene hoşgeldiniz. Kahramanımız ile birlikte birbirinden farklı güçlü silahlar ile yaratıklara karşı mücadele edeceğiz. W,A,S,D tuşları ile karakterimi kontrol edebilir 1,2,3,4,5,6 tuşlarındaki silahları kullanaran mouse'unuzla ateş etmelisiniz. Bol Şanslar..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Love classic are war games? Love 3D Shooting games? Well Air War 3D Classic c...  Yemek için Roketle ile şimdi muhteşem bir nişan oyunu oynamaya ne dersiniz? ... Click on the mad cows before they hide themselves <p>Birbirinden farklı silahları kullanarak verilen farklı görevleri tama... Shoot all the birds on screen <p>Ajan ayı oyunumuzda özel eğitimlerden geçmiş olan ayıyı gö... An aircraft shooting game with nice graphic and sound! Kendinizi gizlemek ve hedefleri öldürmek için gizli modu kullanın.

Kendini... Train yourself to be a professional shooter  Yılbaşı Topu Oyunu ile kartopu savaşına hazır mısınız? Noel Baba ve yılbaşı ... Earn points by shooting targets as much as you can in the time allocated. Command your penguin squad in order to gain power over the Antarctica ice ter...