Hazine Adası 2

Oyun Adı: Hazine Adası 2

Kategori: Eğitici Oyunlar

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 268

Puan: 0.00

Hazine adası oyunumuzun 2. serisinde büyük hazineye ulaşmak için karşınıza çıkan Kuran-ı Kerim ile ilgili soruları doğru cevaplamalısınız. Mouse'unuzu kullanarak doğru şıkkı işaretleyerek oyunumuzu oynabilirsiniz. iyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Bütün müslümanların hedefi ALLAH rızasını kazanmaktır.... <p>Kayu illeri bul oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla... <p>Türkiyedeki illerin tam olarak yerlerini harita üzerinde bulmaya... <p>Hazine adası oyunumuzda hazineye ilerlemek için karşınıza çı... <p>Oyunskordan muhteşem bir dini oyun daha ramazan ayında en güzel dini ... <p>Harfleri kullanarak size sorulan soruyu cevaplamaya çalışın. Ayrıca... <p>Winnie ile ingilizce oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna ... <p>Gitar Dersi oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla but... Bubbles, Guinea Pigs, Snakes, and Japanese Pop! 
The Guinea Pigs return to r... <p>Tweety Çiz oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Baş... <p>Topla çıkar oyununda size verilen problemlerin sonuçlarını b... <p>Güzel bir ay olan ramazana girerken muhteşem bir dini oyun daha oyuns...