Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 270

Puan: 0.00

Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!

"START" butonuna ve ardından "NEW GAME" butonuna tıklayın. Eğer bir önceki oyununuza devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Oyun eğitimini geçmek için, pencerenin alt kısmında bulunan "BACK" butonunu kullanın.

"CHALLENGE" modu ile seçtiğiniz karakter ile, uzun bir turnuvaya çıkabilirsiniz. Bu turnuvada, tüm dövüşçülerle sıra ile dövüşeceksiniz. Oyuna başlamak için "START" butonunu kullanın.

Tek kişilik oynamak için "ONE-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimini yaptıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

İki kişilik oynamak için "TWO-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimlerinizi tamamladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişi karşılıklı dövüşmek için, "VS-MODE" seçeneğini kullanın, oyun karakterlerini belirledikten sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Move: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Move: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"(Numerik Klavye)

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p>Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan <st... <p>Flash oyun dünyasını kalitesiyle ve birbirinden teknik dövü... <p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Güreş turnuvası oyunumuzda 4 güreşçiden birini seç... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G...  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor.... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu...