Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 275

Puan: 0.00

Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!

"START" butonuna ve ardından "NEW GAME" butonuna tıklayın. Eğer bir önceki oyununuza devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Oyun eğitimini geçmek için, pencerenin alt kısmında bulunan "BACK" butonunu kullanın.

"CHALLENGE" modu ile seçtiğiniz karakter ile, uzun bir turnuvaya çıkabilirsiniz. Bu turnuvada, tüm dövüşçülerle sıra ile dövüşeceksiniz. Oyuna başlamak için "START" butonunu kullanın.

Tek kişilik oynamak için "ONE-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimini yaptıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

İki kişilik oynamak için "TWO-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimlerinizi tamamladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişi karşılıklı dövüşmek için, "VS-MODE" seçeneğini kullanın, oyun karakterlerini belirledikten sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Move: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Move: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"(Numerik Klavye)

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>Dövüş oyunu tutkunları için birbirinden güzel oyunla... <p>Boks şampiyonası oyunumuzda dövüşcümüzün karakter... <p>Ninka kira ustasından aldığı eğitimleri şimdi düşman ninjalar üz... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... <p>Kahraman ninja oyunumuzda kötü yaratıklara karşı mücadele g... Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Cehennem ülkesinin kralına büyücüsü onu saraydaki... <p>Arkadaşınızla birlikte çılgınca kapışabileceğiniz çok zevkli... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>...