Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 2.5

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 251

Puan: 0.00

Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!

"START" butonuna ve ardından "NEW GAME" butonuna tıklayın. Eğer bir önceki oyununuza devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. "EASY(KOLAY), HARD(ZOR)" seçeneklerinden, oyun zorluğunu belirleyin. Oyun eğitimini geçmek için, pencerenin alt kısmında bulunan "BACK" butonunu kullanın.

"CHALLENGE" modu ile seçtiğiniz karakter ile, uzun bir turnuvaya çıkabilirsiniz. Bu turnuvada, tüm dövüşçülerle sıra ile dövüşeceksiniz. Oyuna başlamak için "START" butonunu kullanın.

Tek kişilik oynamak için "ONE-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimini yaptıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilirsiniz. Bölüm seçerek oyuna başlayın.

İki kişilik oynamak için "TWO-PLAYER" seçeneğini seçin ardından karakter seçimlerinizi tamamladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak bölüm seçme ekranına gidebilir ve bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişi karşılıklı dövüşmek için, "VS-MODE" seçeneğini kullanın, oyun karakterlerini belirledikten sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Move: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Move: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"(Numerik Klavye)

İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Sünger bob karete okulumuz oyunumuzda istediğiniz karakterden birini ... <p>New Game seçeneğini seçerek 1. bölümden itibaren &... Sky Quest is a game that cross side shooter, defense game with RPG element. G...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999... <p>Dünyanın en yetenekli dövüşçülerinin sahne aldı... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p>Güreş turnuvası oyunumuzda 4 güreşçiden birini seç... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! Same game as before, but easier to play.