Çizgi Kahramanların Savaşı 3.2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 287

Puan: 0.00

Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahramanlar Savaşının 4. bölümü ile geliyor!

"START" butonuna tıklayın. Daha sonra "NEW GAME" butonuna tıklayın. Kayıtlı bir oyununuz varsa "CONTINUE" butonunu kullanabilirsiniz.

"STORE" kısmından karakter satın alabilirsiniz. "SINGLE PLAYER" kısmından tek kişilik oyuna girebilir, "MULTI-PLAYER" kısmından da iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Kazandığınız her dövüşten belirli sayıda puan kazanacaksınız. Bu puanlarla "HP(CAN), ATK(SALDIRI), SPD(HIZ)" özelliklerinizi güçlendirebilirsiniz.

"SURVIVAL MODE(HAYATTA KALMA)", "BATTLE MODE(SAVAŞ)" olarak iki farklı mod göreceksiniz. Oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyuna başladıktan sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC " butonu ile sesleri açıp kapatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Same game as before, but easier to play. <p>Arka sokaklarda yasa dışı boks heyecanı hız kesmiyor. Gecenin geç s... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Oyunumuzda size saldıran düşmanlara karşı mücadele ederek kendin... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu... <p>Ninja vs Zombi oyunumuzun 2. serisinde bu sefer ninjamız kendini geliştirm... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... A quite challenging cannon shooter game with wonderful sound effects. Complet... <p><em>İlk defa 1997'de çıkan One Piece ve onun arkasından 1999...  Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor....