Çizgi Kahramanların Savaşı 3.2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 273

Puan: 0.00

Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahramanlar Savaşının 4. bölümü ile geliyor!

"START" butonuna tıklayın. Daha sonra "NEW GAME" butonuna tıklayın. Kayıtlı bir oyununuz varsa "CONTINUE" butonunu kullanabilirsiniz.

"STORE" kısmından karakter satın alabilirsiniz. "SINGLE PLAYER" kısmından tek kişilik oyuna girebilir, "MULTI-PLAYER" kısmından da iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Kazandığınız her dövüşten belirli sayıda puan kazanacaksınız. Bu puanlarla "HP(CAN), ATK(SALDIRI), SPD(HIZ)" özelliklerinizi güçlendirebilirsiniz.

"SURVIVAL MODE(HAYATTA KALMA)", "BATTLE MODE(SAVAŞ)" olarak iki farklı mod göreceksiniz. Oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyuna başladıktan sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC " butonu ile sesleri açıp kapatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p>Vahşi Batı'nın hırçın kovboyları kozlarını paylaşmak üzere... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... Same game as before, but easier to play. Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Yepyeni bir bölüm daha, <strong>Dragon Ball Sert Dövüş... <p>Dövüş oyunu denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan <st... <p>Arkadaşınızla birlikte eğlenceli bir dövüşe hazır mısınız? Bu sı... Forget the elevators and strategy, it's time to shoot'em all!!! <p>On dört farklı dövüşçü kadrosu ve birbirinden f... <p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade... <p>Oyunumuzda seçtiğimiz zombiye açık özelliklerden 3 tane...