Çizgi Kahramanların Savaşı 3.2

Oyun Adı: Çizgi Kahramanların Savaşı 3.2

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 259

Puan: 0.00

Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahramanlar Savaşının 4. bölümü ile geliyor!

"START" butonuna tıklayın. Daha sonra "NEW GAME" butonuna tıklayın. Kayıtlı bir oyununuz varsa "CONTINUE" butonunu kullanabilirsiniz.

"STORE" kısmından karakter satın alabilirsiniz. "SINGLE PLAYER" kısmından tek kişilik oyuna girebilir, "MULTI-PLAYER" kısmından da iki kişilik oyuna girebilirsiniz. Kazandığınız her dövüşten belirli sayıda puan kazanacaksınız. Bu puanlarla "HP(CAN), ATK(SALDIRI), SPD(HIZ)" özelliklerinizi güçlendirebilirsiniz.

"SURVIVAL MODE(HAYATTA KALMA)", "BATTLE MODE(SAVAŞ)" olarak iki farklı mod göreceksiniz. Oynamak istediğinizi seçerek oyuna başlayın.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J,K,L,U,I,O"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6"

Oyuna başladıktan sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "MENU" butonu ile ana menüye dönebilir, "MUSIC " butonu ile sesleri açıp kapatabilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Sünger Bob Karate Okulu Oyunu ile süper bir dövüş hikayesi sizleri bekliyor.... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... <p>Kahraman ninja oyunumuzda kötü yaratıklara karşı mücadele g... <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p>Oyun yüklendikten sonra, ana menüde "<strong>START</strong>... <p>Sevilen oyunumuz Salonda Kavga 2 sizlerle. Play seçeneğini se&ccedi... Space shoot 'em up for someone I love. Yıldız Savaşçılarını bilmeyen ve filmlerini izlemeyen var mıdır? Var ise çok ... <p>Ejder zırhının mirası artık bizde. Karakterimizi kontrol ederek ön&uu...