Mustapha

Oyun Adı: Mustapha

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 247

Puan: 0.00

Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari adlı oyun konsolunun vazgeçilmez oyunlarından birisi olan kadillak ve dinazorlar adlı oyunun flash oyun versiyonunu sizlere sunuyoruz. Eğlence dolu bölümler bu oyunla seni bekliyor.

Oyunu iki kişilik ve tek kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oynamak için, "2 PLAYER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J"
Zıplama: "K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1"
Zıplama: "2"

Saldırı ve zıplama tuşlarını birlikte kullanarak, güçlü saldırılar gerçekleştirebilirsiniz. Oyun penceresinin sol üst kısmında bulunan sarı göstergeden canınızı görebilirsiniz.

En kaliteli ve en eğlenceli iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Oyunu çok beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sonic'in ezeli düşmanı Robotnik ile olağanüstü bir sava... <p>Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player ... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p><em>Dragon Ball dövüşleri bambaşka ve yepyeni bir bölü... <p>Çöp adamlardan oluşan kendine özgü güçle...  Öfke Kılıcı ile muhteşem bir dövüş oyunu oynamaya hazır mısınız? Ekranlarını... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ... <p>Boks şampiyonası oyunumuzda dövüşcümüzün karakter... <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p>Dövüş tutkunları için mükemmel bir oyun. Oyun a&cced...  Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını...