Mustapha

Oyun Adı: Mustapha

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 30 Ekim 2014

oynadınız: 220

Puan: 0.00

Bilgisayarların henüz çok gelişmediği dönemde, atari adlı oyun konsolunun vazgeçilmez oyunlarından birisi olan kadillak ve dinazorlar adlı oyunun flash oyun versiyonunu sizlere sunuyoruz. Eğlence dolu bölümler bu oyunla seni bekliyor.

Oyunu iki kişilik ve tek kişilik olmak üzre iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Tek kişilik oynamak için, "1 PLAYER" butonuna tıklayın. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

İki kişilik oynamak için, "2 PLAYER" seçeneğine tıklayın. Daha sonra birinci bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "J"
Zıplama: "K"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1"
Zıplama: "2"

Saldırı ve zıplama tuşlarını birlikte kullanarak, güçlü saldırılar gerçekleştirebilirsiniz. Oyun penceresinin sol üst kısmında bulunan sarı göstergeden canınızı görebilirsiniz.

En kaliteli ve en eğlenceli iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. Oyunu çok beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Uzakdoğu sanatlarını sergileyebildiğiniz, tek kişi veya arkadaşınızla oyna... <p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Acımasız kana susamış zombileri durdurmak özel kılıç eğitimi a... <p>Supah ninjaslar şimdi oyunu ile sizlerle. Oyunumuzda supah ninja karakterl... <p>Ünlü çizgi dizilerin ünlü karakterlerinden oluş... <p>Mega yumruklar oyunumuzda adventure seçeneği seçerek oyunumu...  Çinliler Dövüşüyor ile şimdi sizi muhteşem bir dövüş oyunu ile buluşturuyoru... <p>Arkadaşınız ile düşmanlara karşı kıyasıya bir mücadeleye ne ders... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... <p><em>Yeni güncellemeler ve muhteşem sürprizler, Çizgi Kahr... <p>Oyunumuzda ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla gölge adamların...