Dragon Ball: Sert Dövüş 6

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 6

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 409

Puan: 0.00

Yepyeni bir bölüm daha, Dragon Ball Sert Dövüş 6 ile geliyor. Bakın bu bölümde sizi nasıl sürprizler bekliyor.

Ana menüde "START" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Kolay bir oyun oynamak için, "EASY" butonuna, orta zorlukta bir oyun oynamak için "NORMAL" butonuna tıklayın. Eğitim kısmını geçmek için, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonuna tıklayın.

Oyunu bir kişilik oynamak için "ONE-PLAYER" seçeneğini seçin. İki kişilik oynamak içinse "TWO-PLAYER" seçeneğini seçin. "CHALLENGE" mode ile bir başka dövüşçüye meydan okuyabilir, "VS-MODE" ile de aranızda dövüşebilirsiniz. Dövüşçülerinizi seçtikten sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

Oyun esnasında, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile bir üst menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>Street Fighter'ın en iyi karakterlerinden <strong>Chuang </strong>... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... <p>Özel ninja lego karakterlermizden birini seçerek oyunumuza baş... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Dünyanın en yetenekli dövüşçülerinin sahne aldı... <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ... Only four, fat and use gun who can destroy all the enemies. Move, dash, charg... <p><strong>Dragon Ball Sert Dövüş, versiyon 2.5 çıktı!</stro... <p><em>Gönüllere taht kuran çizgi dizilerin karakterleri, bu... <p>Efsane oyun karakterleri Mario, Luigi, Megaman, Sonic, Tails ve Wolverine ... <p>Daha önceden yayınladığımız, <strong>"Dövüşün Kra... <p>Dövüş tutkunları için mükemmel bir oyun. Oyun a&cced...