Dragon Ball: Sert Dövüş 6

Oyun Adı: Dragon Ball: Sert Dövüş 6

Kategori: Dövüş

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 359

Puan: 0.00

Yepyeni bir bölüm daha, Dragon Ball Sert Dövüş 6 ile geliyor. Bakın bu bölümde sizi nasıl sürprizler bekliyor.

Ana menüde "START" butonuna tıklayın. İlk defa oynuyorsanız, "NEW GAME" butonuna, daha önce oynadıysanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, "CONTINUE" butonuna tıklayın. Kolay bir oyun oynamak için, "EASY" butonuna, orta zorlukta bir oyun oynamak için "NORMAL" butonuna tıklayın. Eğitim kısmını geçmek için, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonuna tıklayın.

Oyunu bir kişilik oynamak için "ONE-PLAYER" seçeneğini seçin. İki kişilik oynamak içinse "TWO-PLAYER" seçeneğini seçin. "CHALLENGE" mode ile bir başka dövüşçüye meydan okuyabilir, "VS-MODE" ile de aranızda dövüşebilirsiniz. Dövüşçülerinizi seçtikten sonra "START" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuncu kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Saldırı: "U,I,O,J,K,L"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Saldırı: "1,2,3,4,5,6" (Numerik Klavyeden)

Oyun esnasında, oyun penceresinin alt kısmında bulunan "BACK" butonu ile bir üst menüye dönebilirsiniz.

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Ninja Kendo Oyunu ile savunma sanatının inceliklerini öğrenmeye hazır mısını... <p>Hasır şapkalı samuray oyunumuzda ister bir hesap oluşturarak başlayabilir ... <p>Akrobatik göze hoş gelen bir dövüş tarzı olan Capoeira tarz... Space shoot 'em up for someone I love. <p>Efsanevi eski çağ savaşçıları oyununun yepyeni versiyonunu s... <p>Gizli bir kılış ve kılıcın gizli sırları ile yaratıklara karşı mücade... <p>G.I Joe'nin iki süper ninjası Snake Eyes ve Storm Shadow'un m... <p>Kungfu testi oyunumuzda sizi güçlü bir kungfucu yapmak i&... <p><em>Bu savaş oyunu için ne kadar şey söylesek azdır ama yinede... <p> İlk oyunuyla gönüllerde taht kuran boks oyununun ikinci ve... <p>Super Mario kardeşlerin birbirinden farklı ve güzel maceraları devam ... <p>Güreş turnuvası oyunumuzda 4 güreşçiden birini seç...