Kırmızı Sürücü 2

Oyun Adı: Kırmızı Sürücü 2

Kategori: 3D Oyunlar

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 244

Puan: 0.00

Kırmızı sürücü efsanesi 2.oyun ile devam ediyor. Daha önce sitemiz İkikisilikoyunlar.net'de yayınladığımız tek kişilik versiyondan sonra aksiyona arkadaşımız da dahil oluyor. İsterseniz oyunu tek kişi oynayarak kariyer yapabilirsiniz. Kariyer bölümünde;  puan toplama modu, nitro hız modu, çarpışma test modu ya da koniler ile sürücü yeteneğinizi geliştirme şansınız var. Tüm bu keyifli sürüş deneyimlerini 3 farklı şehirde yapabilirsiniz.

Kırmızı Sürücü 2 oyununu arkadaşınız ile kapışma modunda oynamak isterseniz eğer; "2 Players" bölümünü seçiniz. Seçim sonrası arkadaşınız ile hangi şehirde macera yaşamak istediğinizi seçiniz.

Miami Şehri: Her iki yönde düşük trafik.

Bronx Şehri: Sizin şeritiniz normal, karşı şerit yoğun trafik akımında.

Chinatown Şehri: Her iki yönde de yoğun trafik.

Miami dışındaki şehirleri açmanız için; kariyer modunda puanlar toplamanız gerekmektedir.

Oyun Kontrolü:

1.Oyuncu (Klavyenin solundaki kişi) : "W,A,S,D" ile oynamaktadır.

2.Oyuncu (Klavyenin sağındaki kişi) . "Yön Tuşları" ile oynamaktadır.

Haydi yarış başlasın!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı olan sokak kızağı oyunumuzda ger&cce... <p>Otoban yarış oyunumuza garajdan ilk açık olan aracı kullanarak yarı... Second, minute, hour hand on clock. Window shows 24 hour rotation of day+nigh... It looks like it's going to be a truly magic full moon night in the enchanted... <p>Kendinizi sniper silahında eğitmek ve geliştirmek istiyor musunuz. Öy... <p>Büyük Annemiz yaklaşan cadılar bayramına özel bir eğlence i... Uzay Topu ile şimdi sizi muhteşembir 3D oyun ile buluşturuyoruz. İddia ediyo... We are having a pizza party tonight! Our friends are coming over so I think w... Noel Baba Hediye Dağıtıyor Oyunu ile harika bir yılbaşı oyunu oynamaya hazır... <p>Yeşil fener filminin karakteri sahip olduğu özel yüzüğü... Since the school bell is about to ring and, most of all, since it's this youn...             Sevimli Uzaylı Koşuyor adlı oyunda heyecanlı bir koş...