Koca Kafalar - Futbol 2

Oyun Adı: Koca Kafalar - Futbol 2

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 213

Puan: 0.00

Koca Kafalar Futbol oyunumuz 2.bölüm ile devam ediyor. İkikisilikoyunlar.net'de yer alan 1.bölümdeki oyundaki gibi  Süper güçlendiricilerin ve sürprizlerin bulunduğu bu oyunu 2 kişilik başlatmak için lütfen "2 Players" bölümü ile giriş yapınız. 1. ve 2. oyuncuların tiplerini belirledikten sonra "Boşluk" tuşuna basarak oyunu başlatınız. Oyunu; yine eski oyunumuzdaki gibi 1.Oyuncu, "W,A,S,D ve Boşluk Tuşu" ile 2.Oyuncu ise "Yön Tuşları ve P" tuşu ile oynamaktadır.

Arkadaşınız ile beraber bu komik adamları yönlendirin hem eğlenin hem de stresinizi atın! İyi eğlenceler dileriz...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Havalı basketbolcular oyunumuzda engellerden oluşan kutuları nişan alarak ... <p>Dino basket oyunumuzda ister turnuvaya katılarak mücadele göster... There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! <p>Kurbağalardan birini seçip karşlıklı voleybol oynayabilirsiniz. Eğe... Do you have what it takes to beat the opposing team to 3 goals in Soccer Sim?... <p>Dünya Kupası 2014 Oyunu ile bu muhteşem futbol organizasyonu yavaş ya... <p>Basketbol atışı oyununda sahadaki adamın kontrol etmesini sağlayarak potay... <p><strong>"Play"</strong> yazını tıklayarak oyuna başlayınız. Oyun... Catch some mad air with Jake and Trixie at the all star skate park! More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Basketbolcular oyunumuzun 3. serisinde engellerle dolu alanda topu potadan... Enjoy Euro 2016 and enjoy this addicting difference game of the Euro 2016 sen...