Koca Kafalar - Futbol 2

Oyun Adı: Koca Kafalar - Futbol 2

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 193

Puan: 0.00

Koca Kafalar Futbol oyunumuz 2.bölüm ile devam ediyor. İkikisilikoyunlar.net'de yer alan 1.bölümdeki oyundaki gibi  Süper güçlendiricilerin ve sürprizlerin bulunduğu bu oyunu 2 kişilik başlatmak için lütfen "2 Players" bölümü ile giriş yapınız. 1. ve 2. oyuncuların tiplerini belirledikten sonra "Boşluk" tuşuna basarak oyunu başlatınız. Oyunu; yine eski oyunumuzdaki gibi 1.Oyuncu, "W,A,S,D ve Boşluk Tuşu" ile 2.Oyuncu ise "Yön Tuşları ve P" tuşu ile oynamaktadır.

Arkadaşınız ile beraber bu komik adamları yönlendirin hem eğlenin hem de stresinizi atın! İyi eğlenceler dileriz...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... <p>Basketbol atışı oyununda sahadaki adamın kontrol etmesini sağlayarak potay... <p>2014 dünya kupasında kendinizi göstermeye hazırmısınız. Oyunumuz... <p>Tam İsabet Oyunu ile süper bir çekişmeye hazır mısınız? Bu oyu...  Vahşi Batıda Golf Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Golf... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
Fast paced cross-country racing game, with multiple unlocks, upgrades, and zo... <p>Rakibinize karşı topları deliklere sokmaya çalışınız.</p> <p>Hileli futbol oyunumuzda herhangi bir ülke takımını seçerek en...  90 Saniye Basketbol Oyunu ile basketbol hünerlerinizi göstermenin tam sırası... <p>Süper Basket Oyunu ile harika dakikalar geçirmeye hazırlanın! ...