Koca Kafalar - Futbol

Oyun Adı: Koca Kafalar - Futbol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 192

Puan: 0.00

 Sporcu koca kafalar bu sefer futbol mücadelesi ile karşınızda. Sevimli kafalar, aralarında amansız bir mücadeleye girişiyorlar. Süper güçlendiricilerin ve sürprizlerin bulunduğu bu oyunu 2 kişilik başlatmak için lütfen "2 Players" bölümü ile giriş yapınız. 1. ve 2. oyuncuların tiplerini belirledikten sonra "Boşluk" tuşuna basarak oyunu başlatınız. Oyunu; 1.Oyuncu, "W,A,S,D ve Boşluk Tuşu" ile 2.Oyuncu ise "Yön Tuşları ve P"  tuşu ile oynamaktadır.

Oyunda tek bir hedefimiz var o da gol atmak. En çok golü atan oyunu kazanır. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p>Yüzücü kardeşler ile denizden deniz kabukları ve ç&o... Ski downhill and try to get the best points. More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
Score as many power play goals and points as you can within 3 minutes in this... Bored of having to actually use some energy to play football? Yeah, me too. W... Do you love playing flick games and basketball? Bored of having to find playe... <p>İngilizlerin ünlü oyunu Kriket sizlerle... Bu oyun "<strong... Adventure golf… but with cows, toads, ski slopes, torpedos and a sprinkle of ... Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ... <p>Dünya basketbol turnuvası oyununda rakiplerinizle yapacağınız ma&cced... <p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<...