Anime Dövüş Turnuvası

Oyun Adı: Anime Dövüş Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Anime karakterlerin oluşturduğu bu harika dövüş turnuvası oyunun ister bilgisayara karşı isterseniz arkadaşnızla beraber "2 Kişilik" oynayabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için; oyun ilk açıldığında altta yer alan bar yükleninceye kadar bekleyiniz. Bu aşamadan sonra altte yer alan "Çince Butona" tıklayınız. "Start" yazısına tıklauarak oyunu başlatınız. Çince menüden 2.sıradaki menüye giriniz; daha sonra burada 2 seçenek geliyor, yine 2. seçeneği tıklayarak oyunu 2 Kişilik versiyonda başlatabilirsiniz.  Karakter seçimlerinden sonra, sahne seçimini de yaparak oyunu başlatınız.

Bu harika Anime oyununda; 1.Oyuncu, "W,A,S,D" tuşları ile hareket eder. "J,K,U,I,O,L" tuşları ile de hareketleri sergiler. 2.Oyuncu ise, "Yön Tuşları" ile hareket eder. Numaratik klavye bölümünden, "1,2,3,4,5,6" tuşları ile de dövüş stillerini sergiler.

Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Topu diğer kaleye atmaya çalışın ve gol yemeyin.</p> <p>Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte ... <p>Taş devrinin otantik havası içinde arkadaşınız ile ok turnavaları y... <p>İçerisinde Türkiye'ninde bulunduğu basketbol takımlarından... 19-holes mini golf with World Tournament or Practice mode This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba... <p>Çöp bidonlarında dönüştürülebilir atıklar ... There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! 3-a-side soccer game with multiple difficulties settings <p>Basketbol topunu kap ve sayı yapmaya başla. Bir top seçmek iç... <p>Akşam üzeri evde oturmaktan sıkılan genç, sahaya basketbol oyn... <p>Çılgınca bir kayak macerasına hazırmısınız. Haydi o zaman kaykayını...