Anime Dövüş Turnuvası

Oyun Adı: Anime Dövüş Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 214

Puan: 0.00

Anime karakterlerin oluşturduğu bu harika dövüş turnuvası oyunun ister bilgisayara karşı isterseniz arkadaşnızla beraber "2 Kişilik" oynayabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için; oyun ilk açıldığında altta yer alan bar yükleninceye kadar bekleyiniz. Bu aşamadan sonra altte yer alan "Çince Butona" tıklayınız. "Start" yazısına tıklauarak oyunu başlatınız. Çince menüden 2.sıradaki menüye giriniz; daha sonra burada 2 seçenek geliyor, yine 2. seçeneği tıklayarak oyunu 2 Kişilik versiyonda başlatabilirsiniz.  Karakter seçimlerinden sonra, sahne seçimini de yaparak oyunu başlatınız.

Bu harika Anime oyununda; 1.Oyuncu, "W,A,S,D" tuşları ile hareket eder. "J,K,U,I,O,L" tuşları ile de hareketleri sergiler. 2.Oyuncu ise, "Yön Tuşları" ile hareket eder. Numaratik klavye bölümünden, "1,2,3,4,5,6" tuşları ile de dövüş stillerini sergiler.

Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Sled downhill and avoid bumping into obstacles <p>Dino basket oyunumuzda ister turnuvaya katılarak mücadele göster... Do you love playing flick games and basketball? Bored of having to find playe... Kick your way to victory with three rounds of free kick challenge. You have to complete all 4 winter sport events in this sports game. <p>Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçular... <p>Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, y... It?s time for kick-off!  If it?s raining outside and you can?t play the socce... <p>Çılgın Kayakçı ile maceraya başlayın. Çılgın kayak&cc... Keep the soccer ball up. <p>İki koca kafa karşılıklı kafa voleybolu oynamaktadır. Oyunda Dünya &u... <p>Arkadaşınızla oynayabileceğiniz voleybol benzeri güzel bir oyun. Tek ...