Anime Dövüş Turnuvası

Oyun Adı: Anime Dövüş Turnuvası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 207

Puan: 0.00

Anime karakterlerin oluşturduğu bu harika dövüş turnuvası oyunun ister bilgisayara karşı isterseniz arkadaşnızla beraber "2 Kişilik" oynayabilirsiniz. İkikisilikoyunlar.net'deki bu oyunu 2 kişilik mod ile oynamak için; oyun ilk açıldığında altta yer alan bar yükleninceye kadar bekleyiniz. Bu aşamadan sonra altte yer alan "Çince Butona" tıklayınız. "Start" yazısına tıklauarak oyunu başlatınız. Çince menüden 2.sıradaki menüye giriniz; daha sonra burada 2 seçenek geliyor, yine 2. seçeneği tıklayarak oyunu 2 Kişilik versiyonda başlatabilirsiniz.  Karakter seçimlerinden sonra, sahne seçimini de yaparak oyunu başlatınız.

Bu harika Anime oyununda; 1.Oyuncu, "W,A,S,D" tuşları ile hareket eder. "J,K,U,I,O,L" tuşları ile de hareketleri sergiler. 2.Oyuncu ise, "Yön Tuşları" ile hareket eder. Numaratik klavye bölümünden, "1,2,3,4,5,6" tuşları ile de dövüş stillerini sergiler.

Tüm oyunculara iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Negotiate through the course avoiding dangerous obstacles. <p>Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls ... <p>Eğlenceli basket oyunu zorlu bölümlerden oluşan ilerlemeli ve ay... Catch some mad air with Jake and Trixie at the all star skate park! <p>Sevilen Kafa topu oyunumuz şimdi de Alman ligi olan bundes liga'nın ta... <p>2014 Dünya Kupası daha başlamadan en güzel oyunları oyunskor.com... <p>Topu diğer kaleye atmaya çalışın ve gol yemeyin.</p> <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... <p>Arkadaşınızla oynayabileceğiniz voleybol benzeri güzel bir oyun. Tek ... <p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... <p>masa futbolunun zevkini arkaşınıza veya bilgisayara karşı yaşayabilirsiniz...