Yaz Kampında Tembellik

Oyun Adı: Yaz Kampında Tembellik

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 185

Puan: 0.00

Yaz Kampında Tembellik yapan sevimli oyun kahramanımız Sara hazırlık yapıyor. Bu hazırlıkları yaparken kamp alanındaki görevliye yakalanmaması gerekiyor. Oyun ekranının sağ bölümünde Sara'nın tamamlaması gereken işleri göreceksiniz. Bu hazırlıklar için Sara'ya yardım edin ve görevliye yakalanmadan hepsini tamamlamaya çalışın. Güvenlik görevlisi Sara'yı kontrole geleceği zaman oyun ekranının solunda büyük kırmızı bir ünlem işareti göreceksiniz. Bu işareti gördüğünüz anda hazırlıkları bırakmalısınız. Hazırlık yaptığınız ekranı kapatın ve görevlinin gitmesini bekleyin. Türkiye'nin bir numaralı oyun portalı olan Oyun Kalem, sizlere unutulmaz dakikalar yaşatacak. Çocuk oyunları kategorisinde sizi bekleyen bu eğlenceli oyunu bir an önce oynamaya başlayın. İyi eğlenceler!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Fredi hızlı bir şekilde uçurun ve çok uzağa gitsin yoldaki s... Today we cook muffins with fruit and decorated with the image of Hello Kitty.... <p>Efsane atari oyunu kahramanı Süper Mario bu seferki macerasında karış... <p>Uyku perisi ile uyuyan küçük çocukların rüyal... <p>Kalp ile ilgili şikayetleri üzere hastanenize gelen kişilerin sağlıkl... <p>Sevimli kahraman Wubbzy, minik arabası ile yoldaki topları ve diğer e... Play with hamsters and feed them with cookies!
Put together three great pictures of town and scenes along the Volga River. At night Monte Carlo racing silver car. You can color online and print on pap... <p>Aslan boya oyunu ile ilgili açıklama hazırlanıyor. Oyuna Başla buto... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... <p>Annesi işe giderken çocuklarını büyükanneye bırakıyor ve ...