Rio Cup

Oyun Adı: Rio Cup

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 186

Puan: 0.00

Rio Cup oyunumuzda kupayı kazanabilmek için karşınıza çıkan rakip takımın tüm oyunlarıcı yere sermelisiniz. Güçli bir şut çekerek topu göndermeli ve mouse'unuzla kontrol ederek topa yön vermelisiniz. Fakat topu yönlendirirken karşınıza çıkacak olan hakemlere vurmamalısınız. Aksi taktirde kırmı kart ile oyun dışı kalabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile Upgrades bölümünden özelliklerinizi artırabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... <p>Çeşitli pozisonlarda kaleye gol atmaya çalışınız.</p> <p><em>İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla il... <p>Akşam üzeri evde oturmaktan sıkılan genç, sahaya basketbol oyn... <p>Usta Basketçiler olağanüstü performanslarıyla karşınızdal... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Kış olimpiyatlarında sizde yerinizi alın ve bu eğlenceli oyunda bizimle bi... <p>Basketbolcular oyunumuzun 3. serisinde engellerle dolu alanda topu potadan... How high can you throw the ball? <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar... This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba... <p>Kafa topu oyunumuzun 2014 dünya kupası olan yeni versiyonu sizlerle. ...