Muhteşem Kaleci Serie A

Oyun Adı: Muhteşem Kaleci Serie A

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 225

Puan: 0.00

Sert tatlı futbolun merkezi olan İtalya Serie A liginde mücadeleye hazırmısınız. Hangi takımda oynamak istediğinize karar verin ve o takımın kalesini gole kapatın. Bunun için mouse'unuzu kullanarak kaleye doğru gelen topu takip ederek yakalayın. Topu yakalarsanız 2 puan topu kontrol edemezseniz kurtardığınız şuttan 1 puan alabileceksiniz. Takımınıza puan kazandırmak için toplamda 3 puan kazanmalısınız. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Usta Kaleci ile sıra bütün yeteneklerinizi sergilemeye ne dersin... <p>Oyunumuzda yeni transferimiz olan futbol yıldızımıza yön gü&cced... <p>Yüzücü kardeşler ile denizden deniz kabukları ve ç&o... <p>Dünya kupası turnuvası heyecanı ülkeleri sararken, bu heyecanı r... UPDATE: Mute Music button added!
Scour the best fishing spots of South Flori... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
Throw the frisbee as far as you can. <p>Çeşitli pozisonlarda kaleye gol atmaya çalışınız.</p> <p>30 Saniyede Basket ile zorluk derecesi oldukça yüksek bir spor... <p>Rakibinize karşı topları deliklere sokmaya çalışınız.</p> <p>Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime h... <p>GS kafa topu oyunumuzda Galatasaray Klübünün yıldız futbolc...