2014 Dünya Kupası Penaltı

Oyun Adı: 2014 Dünya Kupası Penaltı

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 338

Puan: 5.00

Yaklaşan 2014 Dünya kupası için sizde takımınızı seçin ve seçtiğiniz takımın dünya kupasını alması için mücadelenizi gösterin. Play seçeneğini seçerek oyunumuza giriş yapabilir ve seçtiğiniz takım ile penaltı çekişlerine girebilirsiniz. Mouse'unuzla penaltınızı seçebilir ve kalecinizi aynı şekilde mouse ile kontrol ederek penaltı kurtarışları yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... <p>Harika Koşucu Oyunu ile koşmaya hazır mısınız? Sadece tek tuşla oynanan bu... <p>Rio Cup oyunumuzda kupayı kazanabilmek için karşınıza çıkan ... UPDATE: Mute Music button added!
Scour the best fishing spots of South Flori... <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... <p><em>İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla il... <p>Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsa... <p>Kurbağalardan birini seçip karşlıklı voleybol oynayabilirsiniz. Eğe... <p>Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte ... o objetivo do jogo é fazer o cominho para que a bola caia dentro do buraco <p>Basketbolculardan oluşan takımda rakiplerinize topu kaptırmadan potalara a... An epic game of badminton with stick figures! Now with more playable characte...