Engelli Futbol

Oyun Adı: Engelli Futbol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 163

Puan: 0.00

Engelli futbol oyunumuzda mouse'unuzla topa yön ve güç ayarı vererek şut çekmeli ve gol atmalısınız. Engellerle dolu sahada gerekli puani 5 top atış hakkı ile elde etmeli ve böylece bir sonraki seviyeye geçebilmelisiniz. İlerleyen bölümlerde daha zorlu engeller ile karşılacak ve zorlu bir futbol oynayacaksınız. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Usta Tenisçiler ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Tenis oyn... <p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... <p>Uzun Atlama sporunu sever misiniz? Oldukça eğlenceli bir spor oyunu... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Yüzücü kardeşler ile denizden deniz kabukları ve ç&o... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya... World championship started! Create your runner, buy new sneakers, beat world ... Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu... o objetivo do jogo é fazer o cominho para que a bola caia dentro do buraco <p>Frikik kralı oyunumuzda futbolcumuzun hangi ülke takımında oynamasına... Keep the soccer ball up. Avoid the skeletons and collect the pumpkins so you can make a basket