Neymar Frikik

Oyun Adı: Neymar Frikik

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 247

Puan: 0.00

Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik oyunu oynamaya hazırmısınız. Oyunumuza girerken hangi takımda oynamasını istiyorsanız mouse'unuzla seçin ve yine mouse'unuzla topa yön ve güç ayarı vererek şutlarını çekin. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
This is a sports game done in Flash - you have to run and try to bounce the b... Mini golf is back with this awesome fantasy style. Can you complete all the l... Help Heidi to throw the bell as far as she can. <p>Sevilen kafa topu oyununun en seçilmiş takımlarının turnuvaya katıl... <p>Basketbolculardan oluşan takımda rakiplerinize topu kaptırmadan potalara a... <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... <p>Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime h... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... Score as many power play goals and points as you can within 3 minutes in this... <p>Fizik futbolu oyunumuzda ister tek kişilik ister 2 kişilik oyun modlarında... Kick your way to victory with three rounds of free kick challenge.