Canavar Doktoru

Oyun Adı: Canavar Doktoru

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 240

Puan: 1.00

Ormanda yaralanan 4 yaratığın ilk yardım ve iyileştik Canavar Doktoru oyununda öncelikle ilk ekranda ormanda yaralanan 4 yaratıktan birisini seçerek ona ilk yardım yapacaksınız. Canavar Doktoru oyunu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Use the mouse to piece together three great pictures of Rifles. <p>Ormadan tek başına ilerlerken karşısına çıkan hayvanlara,insanlara ... <p>Bebek Çılgın Hırsız Minion oyun oynarken düşer ve yaralanır. B... <p>Kriz nöbetleri geçiren kızımızın bir an önce ameliyat olm... How high can you get Jumping Princess? She needs to collect her crowns while ... Walkthrough to the ‘Doodle God 2’.
Use the mouse to piece together three great pictures of Merrick State Park in... <p>Arkadaşınızla birlikte çarpışan araba tarzında bir oyun oynamak ist... <p>Gizemli yaratık oyunumuzda cadımızın kullandığı nesneler ile büyü... <p>Oyunu oynamak icin oncelikle oyuna basladiktan sonra yukardaki menuden ada... <p>Karnı doymak bilmeyen çocugun gece yarısında yine bir şeyler atıştı... <p>Aşk Testi Oyunu ile aşkınızı ölçün! Kendi isminizi ve sev...