Kol Ameliyatı 2

Oyun Adı: Kol Ameliyatı 2

Kategori: Çocuk Oyunları

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 227

Puan: 0.00

Operate butonuna tklayarak kol ameliyatı oyununa giriş yapmanız mümkün. Daha sonra mouse kontrolü sayesinde oyundaki kolu kırılan kişilerin ameliyatını yapabilir ve onların sağlıklı bir şekilde hayata dönmesini sağlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Aylardır öğrencileri taşıyan okul otobüsü, artık iyice kirl... <p>Saç Tasarla Oyunu ile harika zaman geçireceksiniz! Bu oyunda... Play with hamsters and feed them with cookies!
<p>Karlar ülkesi prensesi Anna hamile ve artık doğum yaklaştı. Onun doğu... <p>Sıradışı bir beceri oyununa hoşgeldiniz. Oyunumuzu tek başınıza oynayabile... Your mission is to rescue 118 russion marines from the sunken submarine KYPCK... <p>Leopar Tarzı Oyunu ile harika bir kız oyunu daha sizlerle! Giysi giydirme ... BamBams are individual sticks that are hit together to make noise in support ... <p><strong>Neşeli dondurmalar</strong> yepyeni ve en son bölümü... <p>Süper mario kaykayı ile yoldaki altınları toplamalıdır. Ona bu konuda... <p>Marionun yeni traktör oyununda yapmanız gereken altınları kasanızda t... <p>Asik Cocuk, yaramazlar serimize benzer sekilde cevredeki nesnelere zamanin...