Profesyonel Basketbolcular

Oyun Adı: Profesyonel Basketbolcular

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğlenceli maçlar yapıyoruz. Oyunumuza giriş yaptığınızda vs computer veya vs player seçeneğini seçerek ister bilgisayara karşı ister bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. İstediğiniz takımı seçerek Ready butonuna tıklayarak maça başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile basketbolcuları hareketlendirirken X tuşu ile basketbolcu seçimi yapabilir ve Z tuşu ile pas atabilirsiniz. Potaya yaklaştığınızda boşluk tuşu ile atışınızı yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çöp adam basketbol oyununda atışların isabetli olması iç...  90 Saniye Basketbol Oyunu ile basketbol hünerlerinizi göstermenin tam sırası... Do you love playing flick games and basketball? Bored of having to find playe... It's a 3D basketball game. it's fun and free. As simple as that really. This ...  Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... <p>Çılgınca bir kayak macerasına hazırmısınız. Haydi o zaman kaykayını... 3-a-side soccer game with multiple difficulties settings Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu... <p>Uçan Van Persie ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaş... “I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p><strong>"Play"</strong> yazını tıklayarak oyuna başlayınız. Oyun... Nice flash mini-golf game.