Basketbol Atışları

Oyun Adı: Basketbol Atışları

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 233

Puan: 0.00

İçerisinde Türkiye'ninde bulunduğu basketbol takımlarından dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken size verilen atış haklarını değerlendirerek atışlarınızın başarılı olmasını sağlamaktır. Rakiplerinizi yenmeniz için onlardan daha çok sayınız olmalı. Bunun için isabetli atışlar yapmaya çalışın. Kontrol için mouseyi kullanabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyun yüklentikren sonra "<strong>Play</strong>" yazısına tı... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... <p>Süper kahramanlar futbol oyunumuzun yeni serisi sizlerle. Ninja kaplu... <p>Kusursuz Basketbol harika bir spor oyunu oynamaya hazırlanın. Basket topun...  Basketbol Sokağı Oyunu ile sporcular için eğlence vakti geldi! Bu güzel bask... <p>Sevimli hayvanların oynadığı bu oyunda futbolun içine biraz şirinli... Welcome to baseball Big League Chew style! Catch, shred and package the Big l... <p>Yaklaşan yeni dünya kupası maçları Brezilyada oynanacaktır. Bu... Adventure golf… but with cows, toads, ski slopes, torpedos and a sprinkle of ... <p>Basketbolculardan oluşan takımda rakiplerinize topu kaptırmadan potalara a...