Kafa Basketbolu 2

Oyun Adı: Kafa Basketbolu 2

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 211

Puan: 0.00

Geçmiş günlerde eklediğimiz kafa basketbolu oyununun yeni bölümü sizlerle. İlk çıktığı günden itibaren beğeni kazanan ve çok oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunda şampiyonluk için maçlar yapıyorsunuz. Kontrol için yön tuşlarını kullanmalı, vurmak için boşluk tuşuna basmalısınız. İyi oyunlar..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... <p>Süper kahramanlar futbol oyunumuzun yeni serisi sizlerle. Ninja kaplu... <p>Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hare... Cricket Challenge that lets you pit yourself against any other South African ... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Yaklaşan dünya kupası için oyunumuz şimdiden hazır. Seç... <p>Gerçek bir bilardo oynamanın tadını bu oyunda çıkartın. Oyun... <p>masa futbolunun zevkini arkaşınıza veya bilgisayara karşı yaşayabilirsiniz... <p>Muhteşem Kaleci oyunu ile büyük bir futbol liginde kalecilik per... <p>Buz pistinde <strong>iki küçük araba</strong> ve gol peşi... <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket... <p>Fizik futbolu oyunumuzda ister tek kişilik ister 2 kişilik oyun modlarında...