Çöp Adam Basket

Oyun Adı: Çöp Adam Basket

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 240

Puan: 0.00

Çöp adam basketbol oyununda atışların isabetli olması için verilen hakları düzenli bir şekilde kullanmalıdır. Mouse ile hedef potaya doğru isabetli atışlar yapmaya çalışın. Pratice modunda iken yön tuşları ile atış yapacağınız yönü belirleyebilirsiniz. Hazır olduğunuzda yarışmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sert tatlı futbolun merkezi olan İtalya Serie A liginde mücadeleye ha... Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... <p>Serbest basket oyunumuzda mouse'unuzla topa yön ve güç... Cricket Challenge that lets you pit yourself against any other South African ... Mini Golf has never been more fun. With crazy loops, jumps and stunning carto... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka... Ten Pin bowling game against the computer. <p>30 Saniyede Basket ile zorluk derecesi oldukça yüksek bir spor... <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar... <p>Kolay basket oyunu ismindende anlaşıldığı gibi oldukça basit fakat ... <p><strong>"Play"</strong> yazını tıklayarak oyuna başlayınız. Oyun...