Hareketli Potalar

Oyun Adı: Hareketli Potalar

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 184

Puan: 0.00

Oyunu başlattıktan sonra hareket eden potalara uygun zamanı denk getirdiğinizde mouse ile atışınızı yapmalısınız. Potalar üzerinde puanları yazmaktadır. Bunun dışında bonus ve yüksek skor kazanabileceğiniz renkli potalarda bulunmaktadır. Atışlarınızı uygun zamanlamada yaparak puanları toplamalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka... <p>Dünya kupası maçlarında oyun penaltılara kalmıştır. Ülken... <p>Usta Tenisçiler ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Tenis oyn... Roller game - time your button to get high score <p>Hayalet Yarışçı hareket geçiyor ve rakiplerini geride bırakm... <p>Kış olimpiyatlarında sizde yerinizi alın ve bu eğlenceli oyunda bizimle bi... Ski downhill and try to get the best points. <p>Kafa topu oyunumuzun 2014 dünya kupası olan yeni versiyonu sizlerle. ... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ... <p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<... <p>Dünya Kupası 2014 Oyunu ile bu muhteşem futbol organizasyonu yavaş ya...