Şehir Basketbolu

Oyun Adı: Şehir Basketbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 251

Puan: 0.00

Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hareket etmelisiniz. W,a,s ve d tuşları ile takımınızın adamlarını kontrol edebilir J,K ve L tuşları yardımı ile rakip takıma hamle yapabilmek için kullanabilirsiniz. Rakibinizi yenmeli ve oyunda başarı sağlamalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Dağın zirvesinden kayak yaparak yılbaşını en güzel şekilde geç... <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... <p>Disko Bowling 2 oyunu ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor! İlk oyunund... <p>Akşam üzeri evde oturmaktan sıkılan genç, sahaya basketbol oyn... This is a sports game done in Flash - you have to run and try to bounce the b... <p><em>İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla il... “I’m gonna be rich!”
Upgrade that MegaDrill and dig down into the earth to s... <p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong... <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... <p>Çeşitli pozisonlarda kaleye gol atmaya çalışınız.</p> <p>Yep yeni bir bisiklet oyunu daha sizlerle.Bu oyunumuzda yön tuşlarını... <p>Basketbol oyunları severler için hazırlanmış bu kafa basketi oyunun...