Şehir Basketbolu

Oyun Adı: Şehir Basketbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 266

Puan: 0.00

Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hareket etmelisiniz. W,a,s ve d tuşları ile takımınızın adamlarını kontrol edebilir J,K ve L tuşları yardımı ile rakip takıma hamle yapabilmek için kullanabilirsiniz. Rakibinizi yenmeli ve oyunda başarı sağlamalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Basketbolcu mario oyununu başlatmak için ilk önce continue but... Mini Golf has never been more fun. With crazy loops, jumps and stunning carto... <p>İki kişi ofiste değişik masalarda mini - golf oyunu, çok beğeneceks... <p>Sert tatlı futbolun merkezi olan İtalya Serie A liginde mücadeleye ha... <p>Dünya Kupası 2014 Oyunu ile bu muhteşem futbol organizasyonu yavaş ya... <p>Mob sporu oyununda siyah yaratık bir voleybol oluyor ve siz onu baltanız i... <p>Çılgın Kayakçı ile maceraya başlayın. Çılgın kayak&cc... <p>Tek kelimeyle mükemmel bir 3 boyutlu beceri oyunu ile sizlerleyiz. 3D... <p>Yaklaşan dünya kupası için oyunumuz şimdiden hazır. Seç... UPDATE: Mute Music button added!
Scour the best fishing spots of South Flori... <p>Disko Bowling 2 oyunu ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor! İlk oyunund... <p>Türkçe Futbol Manejer oyunumuzda takımını seç ve ligde ...