Serbest Atış Uzmanı

Oyun Adı: Serbest Atış Uzmanı

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 31 Ekim 2014

oynadınız: 194

Puan: 0.00

Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sayesinde; ilk tıkta sol bölmede bulunan basketbol toplarını alarak atış yapmaya hazırlanacaksınız. İkinci kez tıklamanız için ise sağınızdaki güç göstergesini göz önünde bulundurarak tam dolmaya yakın iken kullanacaksınız. Böylece basketbol atışının başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Fizik futbolu oyunumuzda ister tek kişilik ister 2 kişilik oyun modlarında... Multiplayer table soccer game. More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Sıcak yaz günlerinin tadını çıkardığımız deniz kenarında kumsa... <p>Sizi dinozorlar diyarına götürmek istedik ve bunun için s... <p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka... <p>İngilizlerin ünlü oyunu Kriket sizlerle... Bu oyun "<strong... <p>Badminton oyununu bilirsiniz, tüylü bir topu vardır. Bu oyunda b... Do you have what it takes to beat the opposing team to 3 goals in Soccer Sim?... <p>Profesyonel takımlar ve basketbolcuları ile 2 vs 2 karşılaşması yaparak eğ... <p>Top Potaya 2 Oyunu ile basketbol topunu potaya sokun ve tüm yıldızlar... Mini golf is back with this awesome fantasy style. Can you complete all the l...