Koca Kafalar Futbol 4

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol 4

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyununun yeni bölümü çıktı. Daha fazla futbol heyecanı yaşamaya sende hazırsan, daha ne bekliyorsun? Birbirinden farklı sürprizler bu bölümde seni bekliyor. Hadi başlayalım!

Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Bir kişilik oynamak için"NEW GAME" butonuna tıklayın. Turnuvada kullanmak istediğiniz futbolcuyu belirleyerek "OK" butonuna tıklayın. Daha sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Futbolcularınızı belirleyin. Oynamak istediğiniz sahayı "CHANGE PITCH" kısmından belirleyebilirsiniz. "CHANGE PLAY TYPE" kısmından oyun tarzını belirleyebilir ve "PLAY" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Hareket etme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Hareket etme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "P"

2. Oyuncu:
Hareket etme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyun hakkında bir kaç ipucu; maç esnasında ekranda beliren bonuslardan kırmızıları toplarsanız, rakip oyuncu etkilenecektir. Sarı bonusları toplarsanız her iki oyuncuda etkilenecektir. Yeşil bonusları toplarsanız, kendi oyuncunuzu etkileyecektir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu durdurabilir ve açılan menüden oyun seslerini açıp kapatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. "RESUME MATCH" butonu ile de oyuna devam edebilirsiniz.

En güzel iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Score as many power play goals and points as you can within 3 minutes in this... Sled downhill and avoid bumping into obstacles Adventure golf… but with cows, toads, ski slopes, torpedos and a sprinkle of ... <p>Tam İsabet Oyunu ile süper bir çekişmeye hazır mısınız? Bu oyu... UPDATE: Mute Music button added!
Scour the best fishing spots of South Flori... <p>Dino basket oyunumuzda ister turnuvaya katılarak mücadele göster... <p>Menüde Yön oklarına yukarı aşağı inip çıkıyor ve boşluk t...  Çılgın Snowboard Oyunu ile iddiaya giriyoruz ki hayatınızda hiç böyle Snowbo... <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... <p>Ofiste canı sıkılan adamımızın kendine bulduğu eğlenceye ortak olabiliriz.... <p>Avatar karakterlerin ilginç futbolunu karşılıklı oynamanın tadını &... <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge...