Koca Kafalar Futbol 4

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol 4

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 181

Puan: 0.00

İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyununun yeni bölümü çıktı. Daha fazla futbol heyecanı yaşamaya sende hazırsan, daha ne bekliyorsun? Birbirinden farklı sürprizler bu bölümde seni bekliyor. Hadi başlayalım!

Oyunu tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz. Bir kişilik oynamak için"NEW GAME" butonuna tıklayın. Turnuvada kullanmak istediğiniz futbolcuyu belirleyerek "OK" butonuna tıklayın. Daha sonra "PLAY" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak için, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Futbolcularınızı belirleyin. Oynamak istediğiniz sahayı "CHANGE PITCH" kısmından belirleyebilirsiniz. "CHANGE PLAY TYPE" kısmından oyun tarzını belirleyebilir ve "PLAY" butonu ile oyuna başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Hareket etme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Hareket etme: "OK TUŞLARI"
Şut çekme: "P"

2. Oyuncu:
Hareket etme: "W,A,S,D"
Şut çekme: "SPACE(BOŞLUK)"

Oyun hakkında bir kaç ipucu; maç esnasında ekranda beliren bonuslardan kırmızıları toplarsanız, rakip oyuncu etkilenecektir. Sarı bonusları toplarsanız her iki oyuncuda etkilenecektir. Yeşil bonusları toplarsanız, kendi oyuncunuzu etkileyecektir.

Oyun esnasında, oyun penceresinin sağ üst köşesinde bulunan "PAUSE" butonunu kullanarak oyunu durdurabilir ve açılan menüden oyun seslerini açıp kapatabilir veya ana menüye geri dönebilirsiniz. "RESUME MATCH" butonu ile de oyuna devam edebilirsiniz.

En güzel iki kişilik oyunlar için, bizi takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... <p>2014 Dünya Kupası daha başlamadan en güzel oyunları oyunskor.com... Play table football against computer.             Golf Ustaları oyunu ile şimdi tüm yeteneklerinizi se... <p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... <p>Hem yeteneğinizi, hem zekanızı, hem de ilerigörüşlülüğ... <p>Oyunda bulunan birden fazla oyuncu ve atış yapmanız gereken birden fazla p... <p>Frikik kralı oyunumuzda futbolcumuzun hangi ülke takımında oynamasına... <p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong... <p>Kusursuz Basketbol harika bir spor oyunu oynamaya hazırlanın. Basket topun... <p>Kurbağalardan birini seçip karşlıklı voleybol oynayabilirsiniz. Eğe... <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist...