Angry Soccer

Oyun Adı: Angry Soccer

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 209

Puan: 0.00

Dünya kupası turnuvası heyecanı ülkeleri sararken, bu heyecanı rakibiniz ile Angry Soccer oyununda yaşamaya ne dersiniz? Angry Soocer'da 6 Kıtadan 14 güçlü milli takım sizlerin seçimini bekliyor. Oyunu "PLAY" bölümüne tıklayarak başlayınız. Hemen ardından "Player1" ve "Player2" bölümlerinden karşılıklı olarak ülke seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Tekrar "Play" bölümüne tıklayarak oyuna başladığınızda; "Çim Saha", "Kum Saha" ya da "Ahşap Saha" seçimlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kum saha seçiminde oyun zorlaşırken; ahşap sahada ise kontroller daha da kolaylaşmaktadır. Oyuna başlamadan önce; süre seçimini (-) ve (+) özelliklerini kullanarak 1 ile 5 dakika arasında belirleyebilirsiniz. Oyun içinde müziği kapatmak için "M" tuşunu oyunu durdurmak için ise "P" tuşunu kullanabilirsiniz.

Oyun kontrolleri şu şekildedir:

Oyuncu 1:
Top sürme: "W"
Sağa hareket: "D"
Sola hareket: "A"
Şut çekme: "Boşluk"

Oyuncu 2:
Top sürme: "Yukarı ok"
Sağa hareket: "Sağ ok"
Sola hareket: "Sol ok"
Şut çekme: "K"

Yeni 2 kişilik oyunlarımız için bizleri takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Engelli futbol oyunumuzda mouse'unuzla topa yön ve güç... <p>Cesur Kayakçı ile şimdi kar üzerinde tüm yeteneklerinizi ... <p><em>İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyu... <p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<... <p>Koşarak rakiplerinize müdehalelerde bulunmalısınız. Kendi sporcunuzu ... Sled downhill and avoid bumping into obstacles <p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket... <p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka...  Basketbol Sokağı Oyunu ile sporcular için eğlence vakti geldi! Bu güzel bask... Gravitee is golf in space, using real world Newtonian Physics. A quick tutori... Nice flash mini-golf game.