Angry Soccer

Oyun Adı: Angry Soccer

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 225

Puan: 0.00

Dünya kupası turnuvası heyecanı ülkeleri sararken, bu heyecanı rakibiniz ile Angry Soccer oyununda yaşamaya ne dersiniz? Angry Soocer'da 6 Kıtadan 14 güçlü milli takım sizlerin seçimini bekliyor. Oyunu "PLAY" bölümüne tıklayarak başlayınız. Hemen ardından "Player1" ve "Player2" bölümlerinden karşılıklı olarak ülke seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Tekrar "Play" bölümüne tıklayarak oyuna başladığınızda; "Çim Saha", "Kum Saha" ya da "Ahşap Saha" seçimlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kum saha seçiminde oyun zorlaşırken; ahşap sahada ise kontroller daha da kolaylaşmaktadır. Oyuna başlamadan önce; süre seçimini (-) ve (+) özelliklerini kullanarak 1 ile 5 dakika arasında belirleyebilirsiniz. Oyun içinde müziği kapatmak için "M" tuşunu oyunu durdurmak için ise "P" tuşunu kullanabilirsiniz.

Oyun kontrolleri şu şekildedir:

Oyuncu 1:
Top sürme: "W"
Sağa hareket: "D"
Sola hareket: "A"
Şut çekme: "Boşluk"

Oyuncu 2:
Top sürme: "Yukarı ok"
Sağa hareket: "Sağ ok"
Sola hareket: "Sol ok"
Şut çekme: "K"

Yeni 2 kişilik oyunlarımız için bizleri takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gerçek bir bilardo oynamanın tadını bu oyunda çıkartın. Oyun... A sports game of curling with a catch - throw the monkey! <p>Yaklaşan yeni dünya kupası maçları Brezilyada oynanacaktır. Bu... Take control of the dirt crusher in this sporting game <p> Sporcu koca kafalar bu sefer futbol mücadelesi ile karşınızda. ... Nice flash mini-golf game. <p>Zombi Motor Yolu isimli bu harika oyun size çok iyi vakit geç...  90 Saniye Basketbol Oyunu ile basketbol hünerlerinizi göstermenin tam sırası... <p>Mob sporu oyununda siyah yaratık bir voleybol oluyor ve siz onu baltanız i... Do you love playing flick games and basketball? Bored of having to find playe... <p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p>Basketbolcular oyunumuzun 3. serisinde engellerle dolu alanda topu potadan...