Angry Soccer

Oyun Adı: Angry Soccer

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 219

Puan: 0.00

Dünya kupası turnuvası heyecanı ülkeleri sararken, bu heyecanı rakibiniz ile Angry Soccer oyununda yaşamaya ne dersiniz? Angry Soocer'da 6 Kıtadan 14 güçlü milli takım sizlerin seçimini bekliyor. Oyunu "PLAY" bölümüne tıklayarak başlayınız. Hemen ardından "Player1" ve "Player2" bölümlerinden karşılıklı olarak ülke seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Tekrar "Play" bölümüne tıklayarak oyuna başladığınızda; "Çim Saha", "Kum Saha" ya da "Ahşap Saha" seçimlerinden birini tercih edebilirsiniz. Kum saha seçiminde oyun zorlaşırken; ahşap sahada ise kontroller daha da kolaylaşmaktadır. Oyuna başlamadan önce; süre seçimini (-) ve (+) özelliklerini kullanarak 1 ile 5 dakika arasında belirleyebilirsiniz. Oyun içinde müziği kapatmak için "M" tuşunu oyunu durdurmak için ise "P" tuşunu kullanabilirsiniz.

Oyun kontrolleri şu şekildedir:

Oyuncu 1:
Top sürme: "W"
Sağa hareket: "D"
Sola hareket: "A"
Şut çekme: "Boşluk"

Oyuncu 2:
Top sürme: "Yukarı ok"
Sağa hareket: "Sağ ok"
Sola hareket: "Sol ok"
Şut çekme: "K"

Yeni 2 kişilik oyunlarımız için bizleri takip etmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karşılıklı Amerikan Bilardo oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur. İster ... <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge... <p>Havalı basketbolcular oyunumuzda engellerden oluşan kutuları nişan alarak ... <p>Oyunumuzda yeni transferimiz olan futbol yıldızımıza yön gü&cced... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... <p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... <p>İstersen tek başına istersen karşılıklı ya da 3 kişi - 4 kişi bu oyunu oyn... <p>3D görselliği ve yüksek çözünürlükl&u... <p>Yeni bilardo oyunumuz daha bir güzel... Topun sekme açılarını ...  Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... Keep the ball in the air as long as possible. <p>Kafa Topu 4 ile harika futbol serisinin yepyeni oyunu sizlerle buluşuyor. ...