Basketçi Dinolar

Oyun Adı: Basketçi Dinolar

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 187

Puan: 0.00

Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile karşınızdayız. Üstelik iki kişilik oyun seçeneğiyle de arkadaşınızla kıyasıya yarışacak, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapın. Oyun modunu ve karakterlerinizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. "TOURNAMENT" oyun moduyla eleme, çeyrek final, yarı final ve finalden oluşan bir turnuvaya katılabilirsiniz. "SCORE GAME" oyun modunda ise 60 saniye süreniz var. "VS" oyun modunda arkadaşınızla birlikte kıyasıya yarışabilir ve kazananı belirleyebilirsiniz. Oyun "MOUSE(FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın ve atışınızı gerçekleştirin.

Uzak bölgelerden yapacak olduğunuz atışlarda, sert bir atış yerine eğimli bir atış gerçekleştirirseniz basket atma şansınız artacaktır. "TOURNAMENT" oyun modunda her oyuncunun 5 atış hakkı bulunmaktadır. Oyun sonunda eşitlik bozulmazsa birer hak daha verilecektir ve bir oyuncu diğerini geçesiye kadar bu şekilde devam edecektir.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, oyun seslerini ve müziğini kapatabilirsiniz. Bu harika basketbol oyununu arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız oyunun linkini Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz. En güzel iki kişilik spor oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Rakibinize karşı topları deliklere sokmaya çalışınız.</p> <p>İstersen tek başına istersen karşılıklı ya da 3 kişi - 4 kişi bu oyunu oyn... This is a game where you need to jump most of the time. Avoid the bubbles as ... <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor...  Sadece Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu deneyimine ne dersiniz? E... Gravitee is back! Play through 40 levels of Interstellar Golf. Gravitee 2 fea... <p>GS kafa topu oyunumuzda Galatasaray Klübünün yıldız futbolc... Sahada takımınızın kontrolünü elinize alın! Müthiş hile yapmak ve farklı pozi... <p>ATV yarışlarını sever misiniz? Öyleyse süper ötesi bir oyun... <p>Real Madrid'e büyük paralar ile transfer olan Gareth Bale oy... Welcome to baseball Big League Chew style! Catch, shred and package the Big l... <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar...