Basketçi Dinolar

Oyun Adı: Basketçi Dinolar

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 197

Puan: 0.00

Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile karşınızdayız. Üstelik iki kişilik oyun seçeneğiyle de arkadaşınızla kıyasıya yarışacak, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapın. Oyun modunu ve karakterlerinizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. "TOURNAMENT" oyun moduyla eleme, çeyrek final, yarı final ve finalden oluşan bir turnuvaya katılabilirsiniz. "SCORE GAME" oyun modunda ise 60 saniye süreniz var. "VS" oyun modunda arkadaşınızla birlikte kıyasıya yarışabilir ve kazananı belirleyebilirsiniz. Oyun "MOUSE(FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın ve atışınızı gerçekleştirin.

Uzak bölgelerden yapacak olduğunuz atışlarda, sert bir atış yerine eğimli bir atış gerçekleştirirseniz basket atma şansınız artacaktır. "TOURNAMENT" oyun modunda her oyuncunun 5 atış hakkı bulunmaktadır. Oyun sonunda eşitlik bozulmazsa birer hak daha verilecektir ve bir oyuncu diğerini geçesiye kadar bu şekilde devam edecektir.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, oyun seslerini ve müziğini kapatabilirsiniz. Bu harika basketbol oyununu arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız oyunun linkini Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz. En güzel iki kişilik spor oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p>Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsa... <p>Çizgi film kahramanlarından oluşan futbol oyunumuzda bir kaptan ve ... Pick a soccer player in this soccer game This is a sports game done in Flash - you have to run and try to bounce the b... <p>Sevilen be beğenilerek oynanan eğlenceli basket oyunumuzun 2. serisi sizle... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda çöp adam ile bir... Üzerine formayı koymak ve Shin korumaları kayışı, topu kapmak - bu alanda bir... <p>Yep yeni bir penaltı oyunu sizlerle.Bu oyunumuzda hem penaltı kullanacağız... <p>Sevilen kafa topu oyununun en seçilmiş takımlarının turnuvaya katıl... Funny volleyball game, where you play with a bomb instead with a ball
<p>Kafa Topu oyununun 2014/2015 yeni sezonuna ve transfer edilen yeni oyuncul...