Basketçi Dinolar

Oyun Adı: Basketçi Dinolar

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 173

Puan: 0.00

Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile karşınızdayız. Üstelik iki kişilik oyun seçeneğiyle de arkadaşınızla kıyasıya yarışacak, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Oyun yüklendikten sonra "CONTINUE" butonuyla ana menüye giriş yapın. Oyun modunu ve karakterlerinizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. "TOURNAMENT" oyun moduyla eleme, çeyrek final, yarı final ve finalden oluşan bir turnuvaya katılabilirsiniz. "SCORE GAME" oyun modunda ise 60 saniye süreniz var. "VS" oyun modunda arkadaşınızla birlikte kıyasıya yarışabilir ve kazananı belirleyebilirsiniz. Oyun "MOUSE(FARE)" ile oynanmaktadır. Atış açınızı ayarladıktan sonra sol tıklayın ve atışınızı gerçekleştirin.

Uzak bölgelerden yapacak olduğunuz atışlarda, sert bir atış yerine eğimli bir atış gerçekleştirirseniz basket atma şansınız artacaktır. "TOURNAMENT" oyun modunda her oyuncunun 5 atış hakkı bulunmaktadır. Oyun sonunda eşitlik bozulmazsa birer hak daha verilecektir ve bir oyuncu diğerini geçesiye kadar bu şekilde devam edecektir.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan butonlarla sırasıyla bir üst menüye geri dönebilir, oyun seslerini ve müziğini kapatabilirsiniz. Bu harika basketbol oyununu arkadaşlarınızın da oynamasını istiyorsanız oyunun linkini Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz. En güzel iki kişilik spor oyunları için sitemize göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler...

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba...             Suya Atlama Şampiyonu ile şimdi tüm yeteneklerinizi ... <p>Mahalle basketbolu oyunumuzda ister arkadaşınızla isterseniz bilgisayara k... <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... <p>Uzun Atlama sporunu sever misiniz? Oldukça eğlenceli bir spor oyunu... <p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... Vahşi Batıda Golf Oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır mısınız? Golf... <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar... <p>Şampiyonlar ligi tadını kafa topu ile yaşayın. Bunun için şampiyonl... <p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... Bilardo gençlerin ilgisini çeker ve keyifli vakit geçirmesini sağlar , dünya ... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya...