Dragon Ball Futbol

Oyun Adı: Dragon Ball Futbol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 206

Puan: 0.00

Dragon Ball karakterleri Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgitta ve Gotenks, ejder topları peşinde maceradan maceraya koşmayı bıraktılar ve biraz da futbol maçı yapmaya karar verdiler. Bu eğlenceli mücadelede siz de yerinizi almak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Arkasından 7 adet karakterden birini seçin, takımınızın diğer oyuncularını seçin ve oyunu başlatın. Kontroller şu şekilde:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Oyuncular, kolay oyun modunda topu otomatik olarak rakip kaleye doğru vurmaktadır. Bunun için oyuncunuzu topa doğru hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Zor modda ise top, vuruş yönünüze göre hareket etmektedir. Maçlar 2 dakikadan oluşmakta ve takımın diğer oyuncuları, bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir. Bir yandan topa müdahale etmeye çalışırken, öbür yandan kalenizi de kollamayı ihmal etmeyin.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butonla oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Bakalım, en güzel golleri kim atacak? Dragon Ball serisinin diğer oyunlarına sitemizin oyun arama bölümünden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel diğer oyunlara da göz atmanızı önerir, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
3-a-side soccer game with multiple difficulties settings  Basketbol Sokağı Oyunu ile sporcular için eğlence vakti geldi! Bu güzel bask... <p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... <p>Sevilen kafa topu oyununun en seçilmiş takımlarının turnuvaya katıl... <p>Uçan Van Persie ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaş... Negotiate through the course avoiding dangerous obstacles. Nice flash mini-golf game. The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... <p>Badminton oyununu bilirsiniz, tüylü bir topu vardır. Bu oyunda b... <p>Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden ... <p><strong>Teke Tek Maç</strong> oyununun birinci bölümü... <p>Uzun Atlama sporunu sever misiniz? Oldukça eğlenceli bir spor oyunu...