Dragon Ball Futbol

Oyun Adı: Dragon Ball Futbol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 179

Puan: 0.00

Dragon Ball karakterleri Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgitta ve Gotenks, ejder topları peşinde maceradan maceraya koşmayı bıraktılar ve biraz da futbol maçı yapmaya karar verdiler. Bu eğlenceli mücadelede siz de yerinizi almak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Arkasından 7 adet karakterden birini seçin, takımınızın diğer oyuncularını seçin ve oyunu başlatın. Kontroller şu şekilde:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Oyuncular, kolay oyun modunda topu otomatik olarak rakip kaleye doğru vurmaktadır. Bunun için oyuncunuzu topa doğru hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Zor modda ise top, vuruş yönünüze göre hareket etmektedir. Maçlar 2 dakikadan oluşmakta ve takımın diğer oyuncuları, bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir. Bir yandan topa müdahale etmeye çalışırken, öbür yandan kalenizi de kollamayı ihmal etmeyin.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butonla oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Bakalım, en güzel golleri kim atacak? Dragon Ball serisinin diğer oyunlarına sitemizin oyun arama bölümünden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel diğer oyunlara da göz atmanızı önerir, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Golf Ustaları oyunu ile şimdi tüm yeteneklerinizi se... <p>Oyunumuzda yeni transferimiz olan futbol yıldızımıza yön gü&cced... <p>Türkçe Futbol Manejer oyunumuzda takımını seç ve ligde ... Kafa Topu Buz Hokeyi Oyunu ile Kafa Topu efsanesi geri dönüyor! Bu sefer kah... 3-a-side soccer game with multiple difficulties settings <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! <p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... <p>Mob sporu oyununda siyah yaratık bir voleybol oluyor ve siz onu baltanız i... <p>Basket Cambazı adlı oyun, Oyun Kalem de sizlere eğlenceli dakikalar s... <p>Oyunu başlattıktan sonra hareket eden potalara uygun zamanı denk getirdiği... <p>Serbest Vuruş Kralı ile heyecan verici bir spor oyunu oynamaya başlayın. O...