Dragon Ball Futbol

Oyun Adı: Dragon Ball Futbol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 195

Puan: 0.00

Dragon Ball karakterleri Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgitta ve Gotenks, ejder topları peşinde maceradan maceraya koşmayı bıraktılar ve biraz da futbol maçı yapmaya karar verdiler. Bu eğlenceli mücadelede siz de yerinizi almak ister misiniz?

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "ONE PLAYER", iki kişilik oyun için "TWO PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Arkasından 7 adet karakterden birini seçin, takımınızın diğer oyuncularını seçin ve oyunu başlatın. Kontroller şu şekilde:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"

Oyuncular, kolay oyun modunda topu otomatik olarak rakip kaleye doğru vurmaktadır. Bunun için oyuncunuzu topa doğru hareket ettirmeniz yeterli olacaktır. Zor modda ise top, vuruş yönünüze göre hareket etmektedir. Maçlar 2 dakikadan oluşmakta ve takımın diğer oyuncuları, bilgisayar tarafından kontrol edilmektedir. Bir yandan topa müdahale etmeye çalışırken, öbür yandan kalenizi de kollamayı ihmal etmeyin.

Oyun esnasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan hoparlör şeklindeki butonla oyun sesini açıp kapatabilirsiniz. Bakalım, en güzel golleri kim atacak? Dragon Ball serisinin diğer oyunlarına sitemizin oyun arama bölümünden ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel diğer oyunlara da göz atmanızı önerir, iyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p><em>İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyu... <p>Top Potaya 2 Oyunu ile basketbol topunu potaya sokun ve tüm yıldızlar... <p>ATV yarışlarını sever misiniz? Öyleyse süper ötesi bir oyun... <p>Şampiyonlar ligi tadını kafa topu ile yaşayın. Bunun için şampiyonl... <p>Kafa topu oyunumuzun yeni bir serisi olan ve gözde futbol liglerinden... <p>Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsa... <p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... <p>Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçular... <p>İstersen tek başına istersen karşılıklı ya da 3 kişi - 4 kişi bu oyunu oyn... <p>Usta Tenisçiler ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Tenis oyn... Welcome to the military world of mini golf. Can you pot all the balls within ... <p>Basketbolcu mario oyununu başlatmak için ilk önce continue but...