Teke Tek Maç Brezilya

Oyun Adı: Teke Tek Maç Brezilya

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 169

Puan: 0.00

Teke Tek Maç oyununun birinci bölümüyle oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiniz. Ve şimdi, bu muhteşem iki kişilik futbol oyununun ikinci ve son bölümünü oynamaya hazır ol! Bu bölümde, Brezilya'da bir turnuvaya katılacaksın. Ve tahmin ettiğin gibi, bu bölümde de iki kişilik maçlar yapabileceksin. Arkadaşını çağır ve mücadeleye başla!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "OK İŞARETLİ" butona tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Teke Tek Maç oyununu iki kişilik ve tek kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

"CAMPAIGN" seçeneğini seçerek, oyunu tek kişi oynayabilir ve aynı zamanda Brezilya'da yapılacak olan turnuvaya katılabilirsiniz. Bu modu seçtikten sonra, haritadan birinci maç yerini seçin. Turnuvaya katılmak istediğiniz futbol oyuncusunu seçin ve sağ "OK İŞARETİNE" tıklayarak maça başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı seçerek sağ ok işaretine tıklayın. Maç sahasını belirledikten sonra sağ "OK İŞARETİNE" tıklayarak maça başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında birkaç bilgilendirme; oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan birçok futbol oyuncusu kilitli olacaktır. Aynı şekilde birçok maç sahası kilitli olacaktır. Oyuncuların ve maç sahalarının kilitlerini açabilmek için, "CAMPAIGN" seçeneğinden turnuvaya katılarak maç kazanmanız gerekmektedir. Maç esnasında oyun sesini, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan icona tıklayarak kısabilirsiniz. Ana menüye, oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan ok işaretine tıklayarak dönebilirsiniz.

Daha fazla kaliteli ve iki kişilik oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... Help Daffy beat Stonecold in a volleyball match. <p>Galatic futbol tarzı bir oyun sizlerle buluşuyor. Oyun yüklemesi tama... <p>İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz il... <p>Dünya Kupası 2014 Oyunu ile bu muhteşem futbol organizasyonu yavaş ya... <p>Real Madrid'e büyük paralar ile transfer olan Gareth Bale oy... 3D Flash Golf game with realistic graphic <p>Geçmiş günlerde eklediğimiz kafa basketbolu oyununun yeni b&ou... <p>Kolay basket oyunu ismindende anlaşıldığı gibi oldukça basit fakat ... Welcome to baseball Big League Chew style! Catch, shred and package the Big l... <p>2014 Dünya Kupası daha başlamadan en güzel oyunları oyunskor.com... Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ...