Teke Tek Maç Brezilya

Oyun Adı: Teke Tek Maç Brezilya

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 176

Puan: 0.00

Teke Tek Maç oyununun birinci bölümüyle oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiniz. Ve şimdi, bu muhteşem iki kişilik futbol oyununun ikinci ve son bölümünü oynamaya hazır ol! Bu bölümde, Brezilya'da bir turnuvaya katılacaksın. Ve tahmin ettiğin gibi, bu bölümde de iki kişilik maçlar yapabileceksin. Arkadaşını çağır ve mücadeleye başla!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "OK İŞARETLİ" butona tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Teke Tek Maç oyununu iki kişilik ve tek kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

"CAMPAIGN" seçeneğini seçerek, oyunu tek kişi oynayabilir ve aynı zamanda Brezilya'da yapılacak olan turnuvaya katılabilirsiniz. Bu modu seçtikten sonra, haritadan birinci maç yerini seçin. Turnuvaya katılmak istediğiniz futbol oyuncusunu seçin ve sağ "OK İŞARETİNE" tıklayarak maça başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı seçerek sağ ok işaretine tıklayın. Maç sahasını belirledikten sonra sağ "OK İŞARETİNE" tıklayarak maça başlayabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI" veya "W,A,S,D"

Oyunu iki kişilik oynuyorsanız, bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"

Oyun hakkında birkaç bilgilendirme; oyunu ilk defa oynuyor olacağınızdan birçok futbol oyuncusu kilitli olacaktır. Aynı şekilde birçok maç sahası kilitli olacaktır. Oyuncuların ve maç sahalarının kilitlerini açabilmek için, "CAMPAIGN" seçeneğinden turnuvaya katılarak maç kazanmanız gerekmektedir. Maç esnasında oyun sesini, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan icona tıklayarak kısabilirsiniz. Ana menüye, oyun penceresinin sol alt köşesinde bulunan ok işaretine tıklayarak dönebilirsiniz.

Daha fazla kaliteli ve iki kişilik oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
There is no golf ball in this golf game. A squirrel is use instead! Adventure golf… but with cows, toads, ski slopes, torpedos and a sprinkle of ... <p>Kolay basket oyunu ismindende anlaşıldığı gibi oldukça basit fakat ... <p>Mob sporu oyununda siyah yaratık bir voleybol oluyor ve siz onu baltanız i... <p>Pinpon Turnuvası ile muhteşem dakikalar geçirmeye hazırlanın. Oyund... <p>Sporun birçok branşına el atmış olan koca kafalar, yepyeni sporlara... <p>Sevimli hayvanların oynadığı bu oyunda futbolun içine biraz şirinli... <p>2014 Dünya Kupası daha başlamadan en güzel oyunları oyunskor.com... Cricket Challenge that lets you pit yourself against any other South African ... <p>Çılgınca bir kayak macerasına hazırmısınız. Haydi o zaman kaykayını... Funny volleyball game, where you play with a bomb instead with a ball
<p>Hayalet Yarışçı hareket geçiyor ve rakiplerini geride bırakm...