Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası

Oyun Adı: Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 200

Puan: 0.00

İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla ilgili, birçok oyun oynadınız. Bu bölümde ise koca kafalı basketbolcular, şampiyonaya katılıyorlar. Sende koca kafalı sporcunu seçerek şampiyonadaki yerini almaya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "CONTINUE" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Koca kafalar basketbol oyununu, tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. Daha sonra oyunda kullanmak istediğiniz oyuncuyu seçin. Oyun zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonuna tıklayın. "RESULT" ekranında, "UPGRADES" butonunu göreceksiniz. "UPGRADES" butonuna tıklayarak, oyuncunuzun özelliklerini geliştireceğiniz ekrana gidebilirsiniz. "CONTINUE" butonuna tıklayarak maça gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak maçı başlatabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı, oyun sahasını ve oyun tipini ayarladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak maç sahasına gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşu ile maçı başlatabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "P"

Eğer istersen, koca kafalar serisinin diğer bölümlerini, sitede arama yaparak bulabilirsin.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sokak Basketbolu Yıldızı ile şimdi basketbol maharetlerinizi konuşturmaya ... <p>Sokakta Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu oynamaya ne dersiniz? ... Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl... Welcome to the military world of mini golf. Can you pot all the balls within ... <p>Futbol Yıldızları Kapışıyor oyunu ile muhteşem bir futbol heyecanı sizi be... <p>Serbest Vuruş Kralı ile heyecan verici bir spor oyunu oynamaya başlayın. O...             Golf Ustaları oyunu ile şimdi tüm yeteneklerinizi se... Adventure golf… but with cows, toads, ski slopes, torpedos and a sprinkle of ... <p>Karşılıklı Amerikan Bilardo oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur. İster ... <p>İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz il... Help Heidi to throw the bell as far as she can. Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu...