Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası

Oyun Adı: Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 183

Puan: 0.00

İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla ilgili, birçok oyun oynadınız. Bu bölümde ise koca kafalı basketbolcular, şampiyonaya katılıyorlar. Sende koca kafalı sporcunu seçerek şampiyonadaki yerini almaya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "CONTINUE" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Koca kafalar basketbol oyununu, tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. Daha sonra oyunda kullanmak istediğiniz oyuncuyu seçin. Oyun zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonuna tıklayın. "RESULT" ekranında, "UPGRADES" butonunu göreceksiniz. "UPGRADES" butonuna tıklayarak, oyuncunuzun özelliklerini geliştireceğiniz ekrana gidebilirsiniz. "CONTINUE" butonuna tıklayarak maça gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak maçı başlatabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı, oyun sahasını ve oyun tipini ayarladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak maç sahasına gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşu ile maçı başlatabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "P"

Eğer istersen, koca kafalar serisinin diğer bölümlerini, sitede arama yaparak bulabilirsin.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Sahada takımınızın kontrolünü elinize alın! Müthiş hile yapmak ve farklı pozi... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten... <p>Tam İsabet Oyunu ile süper bir çekişmeye hazır mısınız? Bu oyu... <p>Gerçek bir bilardo oynamanın tadını bu oyunda çıkartın. Oyun... <p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... <p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka... Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl... Roller game - time your button to get high score <p>Uçan Van Persie ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaş... <p>İki koca kafa karşılıklı kafa voleybolu oynamaktadır. Oyunda Dünya &u... <p>Kafa Topu Basketbol ile ekran karşısında çok eğlenceli anlar yaşama... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.