Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası

Oyun Adı: Koca Kafalar Basketbol Şampiyonası

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 187

Puan: 0.00

İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla ilgili, birçok oyun oynadınız. Bu bölümde ise koca kafalı basketbolcular, şampiyonaya katılıyorlar. Sende koca kafalı sporcunu seçerek şampiyonadaki yerini almaya hazır ol. Hadi başlayalım!

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "CONTINUE" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz. Koca kafalar basketbol oyununu, tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki farklı şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız, "NEW GAME" butonuna tıklayın. Daha sonra oyunda kullanmak istediğiniz oyuncuyu seçin. Oyun zorluk derecesini belirledikten sonra "START" butonuna tıklayın. "RESULT" ekranında, "UPGRADES" butonunu göreceksiniz. "UPGRADES" butonuna tıklayarak, oyuncunuzun özelliklerini geliştireceğiniz ekrana gidebilirsiniz. "CONTINUE" butonuna tıklayarak maça gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşuna basarak maçı başlatabilirsiniz.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyuncularınızı, oyun sahasını ve oyun tipini ayarladıktan sonra "START" butonuna tıklayarak maç sahasına gidebilir ve "SPACE(BOŞLUK)" tuşu ile maçı başlatabilirsiniz.

Oyun kontrolleri:
Eğer oyunu tek kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız, lütfen bu kontrolleri kullanın:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "OK TUŞLARI"
Vurma: "P"

Eğer istersen, koca kafalar serisinin diğer bölümlerini, sitede arama yaparak bulabilirsin.

İyi eğlenceler dileriz!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Steer your penguin to success in this fun, collect em up racing game. Get to ... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Sevilen kafa topu oyununun en seçilmiş takımlarının turnuvaya katıl... <p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p><em>İki kişilik futbol oyunu sevenlere müjde! Koca kafalar futbol oyu... 3-a-side soccer game with multiple difficulties settings The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... <p>Regular show karakterlerinden yine eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor. Oy... <p>Koca Kafalar Futbol oyunumuz 2.bölüm ile devam ediyor. İkikisili... <p>Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, y... 3D Flash Golf game with realistic graphic