Koca Kafalar Buz Hokeyi

Oyun Adı: Koca Kafalar Buz Hokeyi

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

 Koca Kafaların'ın spor etkinlikleri serisine "Buz Hokeyi" ile devam ediyoruz.  Amaç yine ister arkadaşınız olsun isterse rakibiniz karşı kaleye ne fazla gölü atabilmektir.  Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayınız, daha sonrasında oyunu arkadaşınız ile oynamak için "2 Player" seçeneğine geçiniz. Karakterlerinizi ve saha türünü zevkinize göre belirleyebilirsiniz.

Oyun içindeki bonuslardan "Yeşil Bonuslar" size fayda sağlarken "Kırmızı Bonuslar" size zarar veriyor. "Sarı Bonuslar" ise zarar ya da fayda getirebilir.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p>Buz Hokeyi adlı oyunda buz üzerinde heyecan verici bir hokey oyunu si... <p>Sırıkla Atlama Oyunu ile müthiş bir eğlenceye hazır mısınız? Olimpiya... <p>Dragon Ball karakterleri<em> Son Goku, Gohan, Flisa, Piccolo, Majin, Birgi... Play as the Quarterback in this America Football game, throw passes to your t... <p>Çok renkli ve çok eğlenceli bir tenis oyunu sizlerle... &quo... <p>Play seçeneğini seçerek oyunumuza giriş yapabilirsiniz. Mous... <p>Kafa Topu 4 ile harika futbol serisinin yepyeni oyunu sizlerle buluşuyor. ... <p>Avatar karakterlerin ilginç futbolunu karşılıklı oynamanın tadını &... <p>Koca Kafalar Futbol oyunumuz 2.bölüm ile devam ediyor. İkikisili... <p>Futbolcu Çöp Adam 2 ile çok sevdiğiniz çizgi kar... Car Coloring - Coloring Pages for kids.