Koca Kafalar Buz Hokeyi

Oyun Adı: Koca Kafalar Buz Hokeyi

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 164

Puan: 0.00

 Koca Kafaların'ın spor etkinlikleri serisine "Buz Hokeyi" ile devam ediyoruz.  Amaç yine ister arkadaşınız olsun isterse rakibiniz karşı kaleye ne fazla gölü atabilmektir.  Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayınız, daha sonrasında oyunu arkadaşınız ile oynamak için "2 Player" seçeneğine geçiniz. Karakterlerinizi ve saha türünü zevkinize göre belirleyebilirsiniz.

Oyun içindeki bonuslardan "Yeşil Bonuslar" size fayda sağlarken "Kırmızı Bonuslar" size zarar veriyor. "Sarı Bonuslar" ise zarar ya da fayda getirebilir.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kurbağalardan birini seçip karşlıklı voleybol oynayabilirsiniz. Eğe... <p>Fizik futbolu oyunumuzda ister tek kişilik ister 2 kişilik oyun modlarında... <p>Sevilen Kafa topu oyunumuz şimdi de Alman ligi olan bundes liga'nın ta... <p>Dartseverler klavye başına! İlk defa Orta Çağ'da okçular... You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... <p>Ofiste canı sıkılan adamımızın kendine bulduğu eğlenceye ortak olabiliriz.... Keep the ball in the air as long as possible. More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Çöp bidonlarında dönüştürülebilir atıklar ... <p>Yep yeni bir penaltı oyunu sizlerle.Bu oyunumuzda hem penaltı kullanacağız... This is a simple Basketball game. In it you need to put the ball in moving ba... <p>Yaklaşan yeni dünya kupası maçları Brezilyada oynanacaktır. Bu...