Koca Kafalar Buz Hokeyi

Oyun Adı: Koca Kafalar Buz Hokeyi

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 177

Puan: 0.00

 Koca Kafaların'ın spor etkinlikleri serisine "Buz Hokeyi" ile devam ediyoruz.  Amaç yine ister arkadaşınız olsun isterse rakibiniz karşı kaleye ne fazla gölü atabilmektir.  Oyun açıldıktan sonra "Play" butonuna tıklayınız, daha sonrasında oyunu arkadaşınız ile oynamak için "2 Player" seçeneğine geçiniz. Karakterlerinizi ve saha türünü zevkinize göre belirleyebilirsiniz.

Oyun içindeki bonuslardan "Yeşil Bonuslar" size fayda sağlarken "Kırmızı Bonuslar" size zarar veriyor. "Sarı Bonuslar" ise zarar ya da fayda getirebilir.

Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

 

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Çok renkli ve çok eğlenceli bir tenis oyunu sizlerle... &quo... <p>Koşarak rakiplerinize müdehalelerde bulunmalısınız. Kendi sporcunuzu ... Guide Chucky down the hill by moving your mouse left and right. <p>Dünya Kupası 2014 Oyunu ile bu muhteşem futbol organizasyonu yavaş ya... <p>Çöp bidonlarında dönüştürülebilir atıklar ... Sled downhill and avoid bumping into obstacles <p>Basketbol oyunları severler için hazırlanmış bu kafa basketi oyunun... <p>Buz pistinde <strong>iki küçük araba</strong> ve gol peşi... Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu... Sequel to the popular DriftRunners, take on 40 challenges over 25 unique trac... Gravitee is back! Play through 40 levels of Interstellar Golf. Gravitee 2 fea... <p>Kusursuz Basketbol harika bir spor oyunu oynamaya hazırlanın. Basket topun...