Koca Kafalar Voleybol

Oyun Adı: Koca Kafalar Voleybol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 139

Puan: 0.00

Sporun birçok branşına el atmış olan koca kafalar, yepyeni sporlara başlayarak yollarına devam ediyorlar. Koca kafalar futbol, koca kafalar basketbol ve koca kafalar tenisten sonra şimdi de koca kafalarla, birbirinden heyecanlı voleybol maçlarına ikikisilikoyunlar.net'de  hazır mısın?

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "PLAY GAME" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız "NEW GAME" butonuna tıklayın. "CHOOSE PLAYER" kısmından, oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuyu seçebilirsiniz. Daha sonra birinci karşılaşmaya tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuları ve maç sahasını seçerek "START" butonuna tıklayın ve maça başlayın.


Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

Oyun esnasında beliren güçlendirmeleri topla vurarak alabilirsiniz. Yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır.

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Play Exciting Offroad Racing! play on 10 different tracks and win cash to unl... basketball shooting game You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... <p>Usta Kaleci ile sıra bütün yeteneklerinizi sergilemeye ne dersin... 3D Flash Golf game with realistic graphic Negotiate through the course avoiding dangerous obstacles. <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket... <p>Snowboard Kralı ile şimdi oldukça eğlenceli bir spor oyunu oynamaya... <p>Futbol severler klavye başına! <strong>Türkiye</strong> de dahil olma... Help the little monkey kick some goals. Pick a soccer player in this soccer game <p>Yeni bir kafa topu oyunu ile karşınızdayız. Bu kez yaklaşan Brezilya 2014 ...