Koca Kafalar Voleybol

Oyun Adı: Koca Kafalar Voleybol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 161

Puan: 0.00

Sporun birçok branşına el atmış olan koca kafalar, yepyeni sporlara başlayarak yollarına devam ediyorlar. Koca kafalar futbol, koca kafalar basketbol ve koca kafalar tenisten sonra şimdi de koca kafalarla, birbirinden heyecanlı voleybol maçlarına ikikisilikoyunlar.net'de  hazır mısın?

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "PLAY GAME" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız "NEW GAME" butonuna tıklayın. "CHOOSE PLAYER" kısmından, oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuyu seçebilirsiniz. Daha sonra birinci karşılaşmaya tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuları ve maç sahasını seçerek "START" butonuna tıklayın ve maça başlayın.


Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

Oyun esnasında beliren güçlendirmeleri topla vurarak alabilirsiniz. Yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır.

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Are you the best crazy golfer around? Cube world will really test your crazy ... Get yourself down the slopes in Ski Sim 3D! Just how fast can you make it dow... <p>Üç, iki, bir... Ve nakavt! Bu anı boks tutkunları iyi bilir. S... <p>Takım bayrağını seçerek oyunu başlatın. Daha sonra mouse yardımı sa... <p>Fizik futbolu oyunumuzda ister tek kişilik ister 2 kişilik oyun modlarında... Golf game with cute nicely render female player <p>Çöp adam basketbol oyununda atışların isabetli olması iç... Bilardo gençlerin ilgisini çeker ve keyifli vakit geçirmesini sağlar , dünya ... Play ice hockey at the Skonda Arena Mini Golf Western is an epic world. Filled with cowboy and Indian props. To g... Do you have what it takes to make all the holes under par, in Mini Golf Woodl... <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist...