Koca Kafalar Voleybol

Oyun Adı: Koca Kafalar Voleybol

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 165

Puan: 0.00

Sporun birçok branşına el atmış olan koca kafalar, yepyeni sporlara başlayarak yollarına devam ediyorlar. Koca kafalar futbol, koca kafalar basketbol ve koca kafalar tenisten sonra şimdi de koca kafalarla, birbirinden heyecanlı voleybol maçlarına ikikisilikoyunlar.net'de  hazır mısın?

Oyun yüklendikten sonra, oyun penceresinin sağ alt köşesinde bulunan "PLAY GAME" butonuna tıklayın. "PLAY" butonuna tıklayarak ana menüye gidebilirsiniz.

Oyunu tek kişilik oynamak istiyorsanız "NEW GAME" butonuna tıklayın. "CHOOSE PLAYER" kısmından, oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuyu seçebilirsiniz. Daha sonra birinci karşılaşmaya tıklayarak oyuna başlayın.

Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "2 PLAYER" butonuna tıklayın. Oyunda kullanmak istediğiniz koca kafalı voleybolcuları ve maç sahasını seçerek "START" butonuna tıklayın ve maça başlayın.


Oyun kontrolleri:
Oyunu tek kişi oynuyorsanız:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vurma: "SPACE(BOŞLUK)"

Eğer oyunu iki kişilik oynuyorsanız:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
Vuruş: "SPACE(BOŞLUK)"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "YÖN(OK) TUŞLARI"
Vuruş: "P"

Oyun esnasında beliren güçlendirmeleri topla vurarak alabilirsiniz. Yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır.

İki kişilik en kaliteli oyunlar için, ikikisilikoyunlar.net'de oynamaya devam edin!

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
             Golf Ustaları oyunu ile şimdi tüm yeteneklerinizi se... <p>Karşılıklı Amerikan Bilardo oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur. İster ... <p>Arkadaşınızla beraber sıradışı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız, Bowls ... No, it is not bowling in Turkey, it is bowling turkeys. <p>Gerçekçi ve bir o kadar eğlenceli bir basketbol oyunu ile ka... Nice flash mini-golf game. <p>Dünya basketbol turnuvası oyununda rakiplerinizle yapacağınız ma&cced... <p>Havalı basketbolcular oyunumuzda engellerden oluşan kutuları nişan alarak ... <p>Yep yeni bir bisiklet oyunu daha sizlerle.Bu oyunumuzda yön tuşlarını... Basketbol Usta sokak basketbol esinlenerek yepyeni bir spor arcade oyunu. Sen... <p>Buz pistinde <strong>iki küçük araba</strong> ve gol peşi... <p>Dünya Kupası 2014 Oyunu ile bu muhteşem futbol organizasyonu yavaş ya...