Koca Kafalar Futbol 3

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol 3

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 184

Puan: 0.00

Futbol severlerin efsanesi hâline gelen Koca Kafalar Futbol oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Üstelik bu oyunda size Ibrahimovic, Ronaldo, Torres, Rooney gibi yıldızlar eşlik edecek. Diğer versiyonların yanı sıra bu oyunda oldukça fazla bonusla karşı karşıya kalacaksınız. Ve her zaman olduğu gibi bu oyunu da arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla anamenüye giriş yapabilirsiniz. Tek kişilik oyun için "NEW GAME", iki kişilik oyun için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayıp karakterlerinizi belirleyin. Daha sonra "START" butonuyla oyuna başlayabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut: "SPACEBAR (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyunla ilgili birkaç bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Topla bölüm içinde çıkacak olan yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır. Tek kişilik oyun modunda öncelikle grup elemelerine katılacak, gruptan çıkmayı başarırsanız çeyrek final, yarı final ve final sıralamasıyla maçlara çıkacaksınız.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, sesi açıp kapatabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Sürenizi takip etmeyi unutmayın. En güzel iki kişilik futbol oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Oyunda amacımız çok basit hedefi 12'den vurmak. Tabii bunun i&c... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... <p> Sporcu koca kafalar bu sefer futbol mücadelesi ile karşınızda. ... Sahada takımınızın kontrolünü elinize alın! Müthiş hile yapmak ve farklı pozi...  Sadece Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu deneyimine ne dersiniz? E... <p>Su Futbolu Oyunu ile futbol ve sudan oluşan bu ilginç dünyaya ... Nice flash mini-golf game. Mini Golf Western is an epic world. Filled with cowboy and Indian props. To g... Car Coloring - Coloring Pages for kids. <p>Çok renkli ve çok eğlenceli bir tenis oyunu sizlerle... &quo... <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket...