Koca Kafalar Futbol 3

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol 3

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 191

Puan: 0.00

Futbol severlerin efsanesi hâline gelen Koca Kafalar Futbol oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Üstelik bu oyunda size Ibrahimovic, Ronaldo, Torres, Rooney gibi yıldızlar eşlik edecek. Diğer versiyonların yanı sıra bu oyunda oldukça fazla bonusla karşı karşıya kalacaksınız. Ve her zaman olduğu gibi bu oyunu da arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla anamenüye giriş yapabilirsiniz. Tek kişilik oyun için "NEW GAME", iki kişilik oyun için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayıp karakterlerinizi belirleyin. Daha sonra "START" butonuyla oyuna başlayabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut: "SPACEBAR (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyunla ilgili birkaç bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Topla bölüm içinde çıkacak olan yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır. Tek kişilik oyun modunda öncelikle grup elemelerine katılacak, gruptan çıkmayı başarırsanız çeyrek final, yarı final ve final sıralamasıyla maçlara çıkacaksınız.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, sesi açıp kapatabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Sürenizi takip etmeyi unutmayın. En güzel iki kişilik futbol oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... <p>İstersen tek başına istersen karşılıklı ya da 3 kişi - 4 kişi bu oyunu oyn... <p>Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte ... Enjoy Euro 2016 and enjoy this addicting difference game of the Euro 2016 sen... <p>Basketbol topunu kap ve sayı yapmaya başla. Bir top seçmek iç... <p>Sokakta Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu oynamaya ne dersiniz? ... <p>Topu diğer kaleye atmaya çalışın ve gol yemeyin.</p> <p>Oyun yüklentikren sonra "<strong>Play</strong>" yazısına tı... Sled downhill and avoid bumping into obstacles Catch some mad air with Jake and Trixie at the all star skate park!  Basketbol Sokağı Oyunu ile sporcular için eğlence vakti geldi! Bu güzel bask... <p>30 Saniyede Basket ile zorluk derecesi oldukça yüksek bir spor...