Koca Kafalar Futbol 3

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol 3

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 175

Puan: 0.00

Futbol severlerin efsanesi hâline gelen Koca Kafalar Futbol oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Üstelik bu oyunda size Ibrahimovic, Ronaldo, Torres, Rooney gibi yıldızlar eşlik edecek. Diğer versiyonların yanı sıra bu oyunda oldukça fazla bonusla karşı karşıya kalacaksınız. Ve her zaman olduğu gibi bu oyunu da arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla anamenüye giriş yapabilirsiniz. Tek kişilik oyun için "NEW GAME", iki kişilik oyun için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayıp karakterlerinizi belirleyin. Daha sonra "START" butonuyla oyuna başlayabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut: "SPACEBAR (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyunla ilgili birkaç bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Topla bölüm içinde çıkacak olan yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır. Tek kişilik oyun modunda öncelikle grup elemelerine katılacak, gruptan çıkmayı başarırsanız çeyrek final, yarı final ve final sıralamasıyla maçlara çıkacaksınız.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, sesi açıp kapatabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Sürenizi takip etmeyi unutmayın. En güzel iki kişilik futbol oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
 Çılgın Snowboard Oyunu ile iddiaya giriyoruz ki hayatınızda hiç böyle Snowbo... <p>Havalı basketbolcular oyunumuzda engellerden oluşan kutuları nişan alarak ... <p>İstersen tek başına istersen karşılıklı ya da 3 kişi - 4 kişi bu oyunu oyn... <p>Yaklaşan 2014 Dünya kupası için sizde takımınızı seçin ... <p>2014 dünya kupasında kendinizi göstermeye hazırmısınız. Oyunumuz... <p>Eğlenceli basket oyunu zorlu bölümlerden oluşan ilerlemeli ve ay... <p>Usta Tenisçiler ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor! Tenis oyn... No, it is not bowling in Turkey, it is bowling turkeys. Do you have what it takes to beat the opposing team to 3 goals in Soccer Sim?... <p>Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsa... <p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong... <p>Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hare...