Koca Kafalar Futbol 3

Oyun Adı: Koca Kafalar Futbol 3

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 166

Puan: 0.00

Futbol severlerin efsanesi hâline gelen Koca Kafalar Futbol oyununun bir başka versiyonu ile sizlerleyiz. Üstelik bu oyunda size Ibrahimovic, Ronaldo, Torres, Rooney gibi yıldızlar eşlik edecek. Diğer versiyonların yanı sıra bu oyunda oldukça fazla bonusla karşı karşıya kalacaksınız. Ve her zaman olduğu gibi bu oyunu da arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "START" butonuyla anamenüye giriş yapabilirsiniz. Tek kişilik oyun için "NEW GAME", iki kişilik oyun için ise "2 PLAYER" butonuna tıklayıp karakterlerinizi belirleyin. Daha sonra "START" butonuyla oyuna başlayabilirsiniz. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "W, A, S, D"
Şut: "SPACEBAR (BOŞLUK)"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "OK TUŞLARI"
Şut: "P"

Oyunla ilgili birkaç bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz: Topla bölüm içinde çıkacak olan yeşil bonusları alırsanız size, kırmızı bonusları alırsanız rakibine yarayacaktır. Sarı bonusların ise fayda veya zararları ortaktır. Tek kişilik oyun modunda öncelikle grup elemelerine katılacak, gruptan çıkmayı başarırsanız çeyrek final, yarı final ve final sıralamasıyla maçlara çıkacaksınız.

Oyun esnasında sağ alt köşede bulunan butonlarla sırasıyla oyunu duraklatabilir, sesi açıp kapatabilir ya da anamenüye geri dönebilirsiniz. Sürenizi takip etmeyi unutmayın. En güzel iki kişilik futbol oyunları için bizimle kalın. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... <p>Frikik Ustası ile tüm dünyaya frikik nasıl atılır gösterme ... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten... <p>Oyunda amacımız çok basit hedefi 12'den vurmak. Tabii bunun i&c... <p>Atışlar ve isabet konusunda ne kadar ustasınız? Arkadaşınız mı daha iyi, y... <p>Sevilen Kafa topu oyunumuz şimdi de Alman ligi olan bundes liga'nın ta... It's a 3D basketball game. it's fun and free. As simple as that really. This ... Golf game with cute nicely render female player Nine Ball - Billiard flash game. The game is played on a pocket billiards tab... <p>Yaklaşan dünya kupası için oyunumuz şimdiden hazır. Seç... <p>Fizik futbolu oyunumuzda ister tek kişilik ister 2 kişilik oyun modlarında...