Kukla Futbolu

Oyun Adı: Kukla Futbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 188

Puan: 0.00

Daha önce futbolcu kuklalar ile engebeli alanlarda frikik kullandın mı? O zaman kuklalar ile çetin bir frikik turnuvasına katılmaya hazır ol. Sahip olduğun kuklayı iyi bir şekilde yönlendirerek, belirli bir yerde bulunan futbol topunu kaleye göndermelisin. Oyunu aynı bilgisayar üzerinden iki kişi karşılıklı olarak oynayabilirsin.

Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "One Player" butonuna tıklayın. "Diffulty" kısmından oyun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "Two Player" butonuna tıklayın. Daha sonra bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız kukla futbolcuları, futbol toplarını kaleye sokacak şekilde yönlendirmek.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
İpi bırakma/İp atma: "Space"
Başlangıç noktasına dönme: "Q,X"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
İpi bırakma/İp Atma: "Shift,0"
Başlangıç noktasına dönme: "Enter"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Harika Koşucu Oyunu ile koşmaya hazır mısınız? Sadece tek tuşla oynanan bu... <p>Uzun Atlama sporunu sever misiniz? Oldukça eğlenceli bir spor oyunu... <p>Karşılıklı Amerikan Bilardo oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur. İster ... <p>Kolay basket oyunu ismindende anlaşıldığı gibi oldukça basit fakat ... <p>Kusursuz Basketbol harika bir spor oyunu oynamaya hazırlanın. Basket topun... Golf game with cute nicely render female player <p>Sokakta Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu oynamaya ne dersiniz? ... <p>Tek kelimeyle mükemmel bir 3 boyutlu beceri oyunu ile sizlerleyiz. 3D... <p>ATV yarışlarını sever misiniz? Öyleyse süper ötesi bir oyun... A sports game of curling with a catch - throw the monkey! <p>Muhteşem Kaleci oyunu ile büyük bir futbol liginde kalecilik per... <p>Su Futbolu Oyunu ile futbol ve sudan oluşan bu ilginç dünyaya ...