Kukla Futbolu

Oyun Adı: Kukla Futbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 168

Puan: 0.00

Daha önce futbolcu kuklalar ile engebeli alanlarda frikik kullandın mı? O zaman kuklalar ile çetin bir frikik turnuvasına katılmaya hazır ol. Sahip olduğun kuklayı iyi bir şekilde yönlendirerek, belirli bir yerde bulunan futbol topunu kaleye göndermelisin. Oyunu aynı bilgisayar üzerinden iki kişi karşılıklı olarak oynayabilirsin.

Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "One Player" butonuna tıklayın. "Diffulty" kısmından oyun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "Two Player" butonuna tıklayın. Daha sonra bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız kukla futbolcuları, futbol toplarını kaleye sokacak şekilde yönlendirmek.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
İpi bırakma/İp atma: "Space"
Başlangıç noktasına dönme: "Q,X"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
İpi bırakma/İp Atma: "Shift,0"
Başlangıç noktasına dönme: "Enter"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Arkadaşınızla beraber bir yandan klavye kullanma yeteneğinizi ve tepkime h... <p>Yeni bilardo oyunumuz daha bir güzel... Topun sekme açılarını ... Play as the Quarterback in this America Football game, throw passes to your t... <p>Frikik Ustası ile tüm dünyaya frikik nasıl atılır gösterme ...  Sadece Basketbol ile şimdi muhteşem bir spor oyunu deneyimine ne dersiniz? E... Love football and flick games? Well why not combine the two and find somethin... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten... Ski between the flags Score as manay point as possible before the time is out <p>Su Futbolu Oyunu ile futbol ve sudan oluşan bu ilginç dünyaya ... <p>Kolay basket oyunu ismindende anlaşıldığı gibi oldukça basit fakat ... <p>İki kişi ofiste değişik masalarda mini - golf oyunu, çok beğeneceks...