Kukla Futbolu

Oyun Adı: Kukla Futbolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 201

Puan: 0.00

Daha önce futbolcu kuklalar ile engebeli alanlarda frikik kullandın mı? O zaman kuklalar ile çetin bir frikik turnuvasına katılmaya hazır ol. Sahip olduğun kuklayı iyi bir şekilde yönlendirerek, belirli bir yerde bulunan futbol topunu kaleye göndermelisin. Oyunu aynı bilgisayar üzerinden iki kişi karşılıklı olarak oynayabilirsin.

Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız, "One Player" butonuna tıklayın. "Diffulty" kısmından oyun zorluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Birinci bölüme tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunu iki kişilik oynamak istiyorsanız, "Two Player" butonuna tıklayın. Daha sonra bölüm seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyundaki amacımız kukla futbolcuları, futbol toplarını kaleye sokacak şekilde yönlendirmek.

Oyun kontrolleri:
1. Oyuncu:
Yönlendirme: "W,A,S,D"
İpi bırakma/İp atma: "Space"
Başlangıç noktasına dönme: "Q,X"

2. Oyuncu:
Yönlendirme: "Ok Tuşları"
İpi bırakma/İp Atma: "Shift,0"
Başlangıç noktasına dönme: "Enter"

İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Play seçeneğini seçerek oyunumuza giriş yapabilirsiniz. Mous... <p>Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik o... <p>Basketbol atışı oyununda sahadaki adamın kontrol etmesini sağlayarak potay...  90 Saniye Basketbol Oyunu ile basketbol hünerlerinizi göstermenin tam sırası... <p>Şehir basketbolu oyununda rakiplerinizi yenebilmeniz için seri hare... <p>Futbol Yıldızları Kapışıyor oyunu ile muhteşem bir futbol heyecanı sizi be... Choose a right direction to kick the ball. <p>Nba tutkunları çok iyi bilirler ki basketbolcular all star gös... <p>Harika bir spor oyunu şimdi Oyun  Kalem ayrıcalığıyla ekranlarınızda!... Climb the cliff with limited tools <p>Koşarak rakiplerinize müdehalelerde bulunmalısınız. Kendi sporcunuzu ... basketball shooting game