Badminton 2

Oyun Adı: Badminton 2

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 217

Puan: 0.00

Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden rakip alana atılması ve geri dönmesini sağlamak amacına dayanan bir spor dalıdır. İlk versiyonu ile badminton severlerin oldukça ilgisini toplayan oyunun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. İlk versiyondaki gibi ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunun, favorilerinizin arasına gireceğinden emin olabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "START", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve oyuna başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Vuruş: "S" veya "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞU"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "AŞAĞI OK TUŞU"

ORTAK TUŞLAR
Oyunu Duraklatma: "P"
Oyun Sesi Ayarı: "M"
Oyundan Çıkma: "ESC"

Tek kişilik oyun modunda, oyun ilerlemesine bağlı olarak yeni karakterler açabilirsiniz. Ayrıca top resmi bulunan karakteri seçerek "MOUSE (FARE)" ile kontrol sağlayabilir, oyunu kolaylaştırabilirsiniz. Oyun, 7 adet skor yapan oyuncunun galip gelmesiyle tamamlanmaktadır. Tek kişilik oyun modunda, yenildiğiniz karakter olursa, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın üstünde bulunan göstergeden oyun durumunu kontrol edebilirsiniz. Oyunun ilk versiyonunu sitemize göz atarak bulabilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
Futbol Serbest Vuruş Meydan yarışı devam ediyor You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... Mini golf is back with this awesome fantasy style. Can you complete all the l... <p>Geçmiş günlerde eklediğimiz kafa basketbolu oyununun yeni b&ou... The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... UPDATE: Mute Music button added!
Scour the best fishing spots of South Flori... <p>Sevimli kahramanımız sünger bob ve arkadaşları ile eğlenceli bir spor... <p>Rio Cup oyunumuzda kupayı kazanabilmek için karşınıza çıkan ... <p>Basket turnuvası oyunumuzda Play butonuna basarak ilk levelden itibaren t&... <p>Bugünlerde saran dünya kupası heyecanı ile yeni bir futbol oyunu... <p>Yüzücü kardeşler ile denizden deniz kabukları ve ç&o... <p>Basketbol maçı oyununa giriş yapmak için start game se&ccedi...