Badminton 2

Oyun Adı: Badminton 2

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 223

Puan: 0.00

Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden rakip alana atılması ve geri dönmesini sağlamak amacına dayanan bir spor dalıdır. İlk versiyonu ile badminton severlerin oldukça ilgisini toplayan oyunun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. İlk versiyondaki gibi ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunun, favorilerinizin arasına gireceğinden emin olabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "START", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve oyuna başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Vuruş: "S" veya "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞU"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "AŞAĞI OK TUŞU"

ORTAK TUŞLAR
Oyunu Duraklatma: "P"
Oyun Sesi Ayarı: "M"
Oyundan Çıkma: "ESC"

Tek kişilik oyun modunda, oyun ilerlemesine bağlı olarak yeni karakterler açabilirsiniz. Ayrıca top resmi bulunan karakteri seçerek "MOUSE (FARE)" ile kontrol sağlayabilir, oyunu kolaylaştırabilirsiniz. Oyun, 7 adet skor yapan oyuncunun galip gelmesiyle tamamlanmaktadır. Tek kişilik oyun modunda, yenildiğiniz karakter olursa, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın üstünde bulunan göstergeden oyun durumunu kontrol edebilirsiniz. Oyunun ilk versiyonunu sitemize göz atarak bulabilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yüzücü kardeşler ile denizden deniz kabukları ve ç&o... <p>Topun kafa ile kontol edildiği ve kafa ile gollerin atıldığı farklı bir fu... Sea fishing is the fishing lures simulator is the best way to relax, beautifu... <p>Sokak Basketbolu Yıldızı ile şimdi basketbol maharetlerinizi konuşturmaya ...             Golf Ustaları oyunu ile şimdi tüm yeteneklerinizi se... <p>Usta Basketçiler olağanüstü performanslarıyla karşınızdal... <p>Çizgi film kahramanlarından oluşan futbol oyunumuzda bir kaptan ve ... <p>Simpsons Basketbol Oyunu ile süper eğlenceli bir basketbol heyecanı y... <p>Frikik Ustası ile tüm dünyaya frikik nasıl atılır gösterme ... Futbol Serbest Vuruş Meydan yarışı devam ediyor More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Dağın zirvesinden kayak yaparak yılbaşını en güzel şekilde geç...