Badminton 2

Oyun Adı: Badminton 2

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 208

Puan: 0.00

Tüytop ya da diğer adıyla badminton sporu, topun file üzerinden rakip alana atılması ve geri dönmesini sağlamak amacına dayanan bir spor dalıdır. İlk versiyonu ile badminton severlerin oldukça ilgisini toplayan oyunun ikinci versiyonu ile sizlerleyiz. İlk versiyondaki gibi ister bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunun, favorilerinizin arasına gireceğinden emin olabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuyla ana menüye giriş yapın. Tek kişilik oyun için "START", iki kişilik oyun için "2 PLAYER" butonunu kullanabilirsiniz. Daha sonra karakterlerinizi seçin ve oyuna başlayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Zıplama: "W"
Vuruş: "S" veya "SPACEBAR"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞU"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "AŞAĞI OK TUŞU"

ORTAK TUŞLAR
Oyunu Duraklatma: "P"
Oyun Sesi Ayarı: "M"
Oyundan Çıkma: "ESC"

Tek kişilik oyun modunda, oyun ilerlemesine bağlı olarak yeni karakterler açabilirsiniz. Ayrıca top resmi bulunan karakteri seçerek "MOUSE (FARE)" ile kontrol sağlayabilir, oyunu kolaylaştırabilirsiniz. Oyun, 7 adet skor yapan oyuncunun galip gelmesiyle tamamlanmaktadır. Tek kişilik oyun modunda, yenildiğiniz karakter olursa, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun esnasında ekranın üstünde bulunan göstergeden oyun durumunu kontrol edebilirsiniz. Oyunun ilk versiyonunu sitemize göz atarak bulabilir ve oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Gökdelen Futbolu Oyunu ile gökdelenlerin tepesinde futbol oynama... <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist... Score as many power play goals and points as you can within 3 minutes in this... <p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p>Usta Kaleci ile sıra bütün yeteneklerinizi sergilemeye ne dersin... <p>Basket Cambazı adlı oyun, Oyun Kalem de sizlere eğlenceli dakikalar s... More Ballsy fun and games, this time with basketballs.
<p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... Car Coloring - Coloring Pages for kids.  Beyzbol Vuruşu Oyunu ile ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor evlerinize gel... <p>Yapımcısı Konami oyun şirketi olan ve NES platformunda da oynadığımız efsa... Bored of having to actually use some energy to play football? Yeah, me too. W...