Panda Voleybolu

Oyun Adı: Panda Voleybolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 189

Puan: 0.00

İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ilginç bir oyuna ne dersiniz? Kum voleybolundan esinlenerek yapılmış bu oyunda, amacınız, havadan düşen yumurtaları kahraman pandalarınızla rakip sahaya yollamak.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "PLAY 1P", iki kişilik oyun için "PLAY 2P" butonuna tıklayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Koşma: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI x 2"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "ENTER"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Koşma: "A, D x 2"
Zıplama: "W"
Vuruş: "E"

Tuş takımları bölümünde de söylediğimiz üzere, hareket tuşlarından birine iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz. Oyunun voleyboldan bir farkı da, kendi sahanızda yumurtaya istediğiniz kadar dokunma şansınızın olması. İster sektirerek getirin, isterseniz direkt olarak hızlı bir vuruş yapın ve sayılar sizin olsun! En güzel oyunlar için bizi seçmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Kafa Topu 4 ile harika futbol serisinin yepyeni oyunu sizlerle buluşuyor. ... Catch some mad air with Jake and Trixie at the all star skate park! <p>Futbol severler klavye başına! <strong>Türkiye</strong> de dahil olma... <p>İki kişilik  renkli bu basket oyununda rakibinizden daha fazla basket... <p>Dünya kupası maçlarında oyun penaltılara kalmıştır. Ülken... <p>Basketbol oyunları severler için hazırlanmış bu kafa basketi oyunun... <p>Oyunda amacımız çok basit hedefi 12'den vurmak. Tabii bunun i&c... <p>Sporun birçok branşına el atmış olan koca kafalar, yepyeni sporlara... Mini golf is back with this awesome fantasy style. Can you complete all the l... No, it is not bowling in Turkey, it is bowling turkeys. <p>Muhteşem Koşu ile heyecan verici bir yarış sizi bekliyor. Rakiplerinizi ge... <p>Yeni bilardo oyunumuz daha bir güzel... Topun sekme açılarını ...