Panda Voleybolu

Oyun Adı: Panda Voleybolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 217

Puan: 0.00

İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ilginç bir oyuna ne dersiniz? Kum voleybolundan esinlenerek yapılmış bu oyunda, amacınız, havadan düşen yumurtaları kahraman pandalarınızla rakip sahaya yollamak.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "PLAY 1P", iki kişilik oyun için "PLAY 2P" butonuna tıklayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Koşma: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI x 2"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "ENTER"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Koşma: "A, D x 2"
Zıplama: "W"
Vuruş: "E"

Tuş takımları bölümünde de söylediğimiz üzere, hareket tuşlarından birine iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz. Oyunun voleyboldan bir farkı da, kendi sahanızda yumurtaya istediğiniz kadar dokunma şansınızın olması. İster sektirerek getirin, isterseniz direkt olarak hızlı bir vuruş yapın ve sayılar sizin olsun! En güzel oyunlar için bizi seçmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda çöp adam ile bir... <p>Basketbolculardan oluşan takımda rakiplerinize topu kaptırmadan potalara a... <p>2014 Dünya Kupası daha başlamadan en güzel oyunları oyunskor.com... <p>GS kafa topu oyunumuzda Galatasaray Klübünün yıldız futbolc... <p>Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürm... Keep the ball in the air as long as possible. <p>Avatar hokey oyunumuzu bilgisayara karşı ya da bir arkadaşınızla birlikte ... <p>Topu diğer kaleye atmaya çalışın ve gol yemeyin.</p> <p>Futbol severlerin efsanesi hâline gelen <strong>Koca Kafalar Futbol<... You were able to learn how to fly, but Icebergs stopped you and crushed your ... <p>Penaltı ustası oyunumuzda sırası ile kaleye geçen birbirinden yeten... No, it is not bowling in Turkey, it is bowling turkeys.