Panda Voleybolu

Oyun Adı: Panda Voleybolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 209

Puan: 0.00

İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ilginç bir oyuna ne dersiniz? Kum voleybolundan esinlenerek yapılmış bu oyunda, amacınız, havadan düşen yumurtaları kahraman pandalarınızla rakip sahaya yollamak.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "PLAY 1P", iki kişilik oyun için "PLAY 2P" butonuna tıklayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Koşma: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI x 2"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "ENTER"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Koşma: "A, D x 2"
Zıplama: "W"
Vuruş: "E"

Tuş takımları bölümünde de söylediğimiz üzere, hareket tuşlarından birine iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz. Oyunun voleyboldan bir farkı da, kendi sahanızda yumurtaya istediğiniz kadar dokunma şansınızın olması. İster sektirerek getirin, isterseniz direkt olarak hızlı bir vuruş yapın ve sayılar sizin olsun! En güzel oyunlar için bizi seçmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Sevilen Kafa topu oyunumuz şimdi de Alman ligi olan bundes liga'nın ta... <p>Oyunda karşlıklı puanlandırmalı karşılaşmalara çıkıyorsunuz.<strong... <p>Hayalet Yarışçı hareket geçiyor ve rakiplerini geride bırakm... <p>İşte size iyi bir Robin Hood olmak için şans. Bu şansı ikikisilikoy... <p>Tek kelimeyle mükemmel bir 3 boyutlu beceri oyunu ile sizlerleyiz. 3D... How high can you throw the ball? <p>Su Futbolu Oyunu ile futbol ve sudan oluşan bu ilginç dünyaya ... <p>İngilizlerin ünlü oyunu Kriket sizlerle... Bu oyun "<strong... <p>Süper Koşu oyununda adrenalin ve eğlence bir arada yaşanıyor! Koşuya ... <p><em>İkikisilikoyunlar.net'de daha önce koca kafalı sporcularla il... <p>Çizgi film kahramanlarından oluşan futbol oyunumuzda bir kaptan ve ... <p>Arkadaşınızla oynayabileceğiniz voleybol benzeri güzel bir oyun. Tek ...