Panda Voleybolu

Oyun Adı: Panda Voleybolu

Kategori: Spor

Eklenme Tarihi:: 2 Kasım 2014

oynadınız: 196

Puan: 0.00

İster bilgisayara karşı, ister arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz ilginç bir oyuna ne dersiniz? Kum voleybolundan esinlenerek yapılmış bu oyunda, amacınız, havadan düşen yumurtaları kahraman pandalarınızla rakip sahaya yollamak.

Oyun yüklenince tek kişilik oyun için "PLAY 1P", iki kişilik oyun için "PLAY 2P" butonuna tıklayın. Tuş takımları şöyle:

1. OYUNCU
Hareket Etme: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI"
Koşma: "SOL, SAĞ OK TUŞLARI x 2"
Zıplama: "YUKARI OK TUŞU"
Vuruş: "ENTER"

2. OYUNCU
Hareket Etme: "A, D"
Koşma: "A, D x 2"
Zıplama: "W"
Vuruş: "E"

Tuş takımları bölümünde de söylediğimiz üzere, hareket tuşlarından birine iki kere basarak hızlı koşabilirsiniz. Oyunun voleyboldan bir farkı da, kendi sahanızda yumurtaya istediğiniz kadar dokunma şansınızın olması. İster sektirerek getirin, isterseniz direkt olarak hızlı bir vuruş yapın ve sayılar sizin olsun! En güzel oyunlar için bizi seçmeye devam edin. İyi eğlenceler dileriz.

Oynamak için tıklayınız!

Benzer Diziler
<p>Yep yeni bir penaltı oyunu sizlerle.Bu oyunumuzda hem penaltı kullanacağız... The Soccer Ballers are back for more puzzle action. This time we have large s... <p>Karşılıklı oynayabileceğiniz güzel bir maç oyunudur.|| Player ... <p>Havalı basketbolcular oyunumuzda engellerden oluşan kutuları nişan alarak ... <p>Sevilen futbol oyunu Bola Dünya Kupası sizlerle. Oyunumuza kendi takı... <p>Buz pistinde <strong>iki küçük araba</strong> ve gol peşi... Bored of having to actually use some energy to play football? Yeah, me too. W... <p>Uzun Atlama sporunu sever misiniz? Oldukça eğlenceli bir spor oyunu... Take control of the dirt crusher in this sporting game <p>Kendinize güveniyor ve kayak sporunda kral olduğunuzu ispat etmek ist... <p>Oyunu başlattıktan sonra hareket eden potalara uygun zamanı denk getirdiği... Help Daffy beat Stonecold in a volleyball match.